FB pixel TP pixel
Einstein and Eddington

Einstein a Eddington

Einstein and Eddington
Velká Británie | 2008 | Drama | Génius | 90 minut

Drama z produkce HBO vypráví o přátelství a spolupráci německého fyzika Alberta Einsteina a anglického astronoma Arthura S. Eddingtona za první světové války, která vedla k uznání Einsteinovy teorie relativity. V hlavních rolích David Tennant a Andy Serkis. Na jaře roku 1914, kdy Evropa stála na pok...

Drama z produkce HBO vypráví o přátelství a spolupráci německého fyzika Alberta Einsteina a anglického astronoma Arthura S. Eddingtona za první světové války, která vedla k uznání Einsteinovy teorie relativity. V hlavních rolích David Tennant a Andy Serkis. Na jaře roku 1914, kdy Evropa stála na pokraji války, ještě nikdo nevěděl o tehdy bezvýznamném německém fyzikovi jménem Albert Einstein a jeho teorii relativity. Teorii, která zanedlouho otřásla základy světové vědy. Britský astronom Sir Arthur Stanley Eddington.... (oficiální text distributora)

Hrají: David Tennant, Richard McCabe, Andy Serkis, Patrick Kennedy, Rebecca Hall, Jim Broadbent, Jacob Theato

Režie: Philip Martin

IMDb  72 % Kinobox  73 %

Einstein a Eddington online

Sledovat Einstein a Eddington online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Einstein a Eddington online, zda je ke stažení a zda má Einstein a Eddington dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 2. 2012
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Einstein a Eddington novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Einstein a Eddington, které najdeš na našem webu.

25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
16.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Řada z vás si při zmínce o HBO vzpomene na seriály jako Hra o trůny či Westworld. Dále pak na to, že HBO má velmi brzy novinky z kin i ve svém portfoliu. Filmy jsou pak často docela přehlíženou komoditou. A to je chyba. Tak proč to nyní nenapravit?

Einstein a Eddington recenze a hodnocení

Ve filmu Einstein a Eddington hrají David Tennant, Richard McCabe, Andy Serkis, Patrick Kennedy, Rebecca Hall, Jim Broadbent, Jacob Theato.

Film Einstein a Eddington režíruje Philip Martin.

Film Einstein a Eddington má 90 minut.

Film Einstein a Eddington můžete vidět na HBO Max.

Film Einstein a Eddington je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.