FB pixel TP pixel
Eliška a její rod
Eliška a její rod

Eliška a její rod

Eliška a její rod
Československo | 1966 | Komediální seriály | Rodinné | 61 minut | 1 řad(a) | 9 epizod | Nové díly od 22. 3. 2020

Šedesátá léta, malá pražská hospoda a v ní Eliška Rabasová, její rodina a lidé kolem ní. To je svět jednoho z prvních komediálních seriálů Jaroslava Dietla, významného tvůrce naší televizní seriálové tvorby. Jeho "Eliška a její rod" znamenala v šedesátých letech výrazné vykročení na cestě za původní...

Šedesátá léta, malá pražská hospoda a v ní Eliška Rabasová, její rodina a lidé kolem ní. To je svět jednoho z prvních komediálních seriálů Jaroslava Dietla, významného tvůrce naší televizní seriálové tvorby. Jeho "Eliška a její rod" znamenala v šedesátých letech výrazné vykročení na cestě za původním českým seriálem. Sklidila divácké uznání i proto, že režisér František Filip vyzval ke spolupráci takové herecké osobnosti, jakou byla Olga Scheinpflugová, Josef Kemr, Jiří Sovák, Iva Janžurová a další.

IMDb  67 % CSFD  68 %

Eliška a její rod online

Sledovat Eliška a její rod online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Eliška a její rod online, zda je ke stažení a zda má Eliška a její rod dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 2. 9. 2001
Zdarma

Eliška a její rod obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Eliška a její rod, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Eliška a její rod postavy.

Eliška a její rod recenze a hodnocení

V seriálu Eliška a její rod hrají Iva Janžurová, Josef Kemr, Olga Scheinpflugová, Jiří Sovák.

Seriál Eliška a její rod můžete vidět na iVysílání.

Seriál Eliška a její rod je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.