FB pixel TP pixel
Hermitage - The Power of Art
Hermitage - The Power of Art

Ermitáž - síla umění

Hermitage - The Power of Art
Itálie | 2019 | Dokumenty | Umění

Oscarový herec Toni Servillo (Velká nádhera) provází velkolepým dokumentárním filmem Ermitáž – síla umění a vypráví tak velký příběh, který se postupně za 250 let odehrál na chodbách tohoto slavného muzea i v ulicích magického Petrohradu. Film přibližuje historii na pozadí napoleonských válek, revol...

Oscarový herec Toni Servillo (Velká nádhera) provází velkolepým dokumentárním filmem Ermitáž – síla umění a vypráví tak velký příběh, který se postupně za 250 let odehrál na chodbách tohoto slavného muzea i v ulicích magického Petrohradu. Film přibližuje historii na pozadí napoleonských válek, revoluce v roce 1917 i totalitní éry ve 20. století až do současnosti. Ve sbírkách Ermitáže se ukrývají cenná díla velikánů, jakými byli Leonardo, Raffael, Van Eyck, Rubens, Titian či Rembrandt, které film přibližuje vůbec poprvé ve vysokém rozlišení na velkém plátně.

IMDb  81 % CSFD  73 %

Ermitáž - síla umění online

Sledovat Ermitáž - síla umění online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ermitáž - síla umění online, zda je ke stažení a zda má Ermitáž - síla umění dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 85 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ermitáž - síla umění obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ermitáž - síla umění, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ermitáž - síla umění postavy.

Ermitáž - síla umění recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ermitáž - síla umění?

Ve filmu Ermitáž - síla umění hrají Toni Servillo.

Film Ermitáž - síla umění režíruje Michele Mally.

Film Ermitáž - síla umění můžete vidět na KVIFF TV.

Film Ermitáž - síla umění je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.