FB pixel TP pixel
F. L. Věk
F. L. Věk

F. L. Věk

F. L. Věk
Česko | 1970 | Drama seriály | Rodinné vztahy | Nové díly od 8. 8. 2018

Adaptace slavné románové ságy Aloise Jiráska sleduje éru Národního obrození a vidíme v něm střet dvou obrozeneckých vlastenců F. L. Heka (Věka) a Václava Tháma. Názory obou mužů se rozlišují, oba ale usilují o stejnou věc.

Hrají: Antonie Hegerlíková, Radoslav Brzobohatý, Jana Brejchová, Dana Medřická, Jaroslav Marvan, Radovan Lukavský, Vladimír Menšík

Režie: František Filip

IMDb  80 % Kinobox  82 %

F. L. Věk online

Sledovat F. L. Věk online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film F. L. Věk online, zda je ke stažení a zda má F. L. Věk dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 25. 5. 2003
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

F. L. Věk novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu F. L. Věk, které najdeš na našem webu.

15 českých seriálových klasik, které můžete sledovat legálně zdarma
15 českých seriálových klasik, které můžete sledovat legálně zdarma
21.11.2019 12:00:00 | České novinky

České seriály jsou pro nás i při sté repríze stále klasikou, navíc se na mnohé z nich můžeme podívat legálně a beztrestně. Pojďme si ukázat, co nám archiv České televize, zvaný iVysílání, nabízí zcela zdarma.

10 nezapomenutelných rolí Jana Třísky
10 nezapomenutelných rolí Jana Třísky
26.09.2017 | Tipy na film

Včera zemřel jeden z nejslavnějších českých herců - Jan Tříska. I v osmdesáti letech nechtěl polevit a chtěl dál točit filmy, ale život mu zastavila zatím ne zcela vyšetřená nehoda při skoku z mostu. Do našich pamětí se zapsal především jako divadelní herec (Král Lear), ale má na kontě i skvělé filmové role. Vybrali jsme desítku nejzásadnějších.

F. L. Věk recenze a hodnocení

V seriálu F. L. Věk hrají Antonie Hegerlíková, Radoslav Brzobohatý, Jana Brejchová, Dana Medřická, Jaroslav Marvan, Radovan Lukavský, Vladimír Menšík.

Seriál F. L. Věk můžete vidět na iVysílání.

Seriál F. L. Věk je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.