FB pixel TP pixel
F. L. Věk

F. L. Věk

F. L. Věk
Česko | 1970 | Drama seriály | Rodinné vztahy

Adaptace slavné románové ságy Aloise Jiráska sleduje éru Národního obrození a vidíme v něm střet dvou obrozeneckých vlastenců F. L. Heka (Věka) a Václava Tháma. Názory obou mužů se rozlišují...

Adaptace slavné románové ságy Aloise Jiráska sleduje éru Národního obrození a vidíme v něm střet dvou obrozeneckých vlastenců F. L. Heka (Věka) a Václava Tháma. Názory obou mužů se rozlišují, oba ale usilují o stejnou věc.

IMDb  80 % CSFD  78 %

F. L. Věk online

Sledovat F. L. Věk online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film F. L. Věk online, zda je ke stažení a zda má F. L. Věk dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 30. 3. 2018
Zdarma

F. L. Věk obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu F. L. Věk, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu F. L. Věk postavy.

F. L. Věk novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu F. L. Věk, které najdeš na našem webu.

15 českých seriálových klasik, které můžete sledovat legálně zdarma
15 českých seriálových klasik, které můžete sledovat legálně zdarma
21.11.2019 12:00:00 | České novinky

České seriály jsou pro nás i při sté repríze stále klasikou, navíc se na mnohé z nich můžeme podívat legálně a beztrestně. Pojďme si ukázat, co nám archiv České televize, zvaný iVysílání, nabízí zcela zdarma.

10 nezapomenutelných rolí Jana Třísky
10 nezapomenutelných rolí Jana Třísky
26.09.2017 | Tipy na film

Včera zemřel jeden z nejslavnějších českých herců - Jan Tříska. I v osmdesáti letech nechtěl polevit a chtěl dál točit filmy, ale život mu zastavila zatím ne zcela vyšetřená nehoda při skoku z mostu. Do našich pamětí se zapsal především jako divadelní herec (Král Lear), ale má na kontě i skvělé filmové role. Vybrali jsme desítku nejzásadnějších.

F. L. Věk recenze a hodnocení