FB pixel TP pixel
Fantom Morrisvillu

Fantom Morrisvillu

Fantom Morrisvillu
Česko | 1966 | Drama | Parodie | 89 minut

Česká filmová parodie na brakové sešitové romány odehrávající se v ponurých šlechtických sídlech plných tajných chodeb, intrik a dávných tajemství. Příběh se \odehrává\ v pražském Smetanově divadle, kde si během představení Bizetovy Carmen málo vytížený hudebník čte šestákový román, který má ukrytý ...

Česká filmová parodie na brakové sešitové romány odehrávající se v ponurých šlechtických sídlech plných tajných chodeb, intrik a dávných tajemství. Příběh se \odehrává\ v pražském Smetanově divadle, kde si během představení Bizetovy Carmen málo vytížený hudebník čte šestákový román, který má ukrytý mezi notami a prožívá s jeho hrdinou, Sirem Hanibalem Morrisem, neuvěřitelné dobrodružství. Dobrodruh Manuel Diaz je těsně před popravou osvobozen z cely smrti svými kumpány, Dixim, Mikim a Drummondem. Vypraví se do zámku Morrisville, kde se chystá svatba Sira Hanibala s krásnou Clarence. Nikdo z přítomných netuší, že krásná nevěsta dosud je Diazovou manželkou.

Hrají: Oldřich Nový, Květa Fialová, Jaroslav Marvan, František Filipovský, Waldemar Matuška, Vít Olmer

Režie: Bořivoj Zeman

IMDb  74 % Kinobox  80 %

Fantom Morrisvillu online

Sledovat Fantom Morrisvillu online můžeš na O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Fantom Morrisvillu online, zda je ke stažení a zda má Fantom Morrisvillu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Fantom Morrisvillu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Fantom Morrisvillu, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Fantom Morrisvillu recenze a hodnocení

Ve filmu Fantom Morrisvillu hrají Oldřich Nový, Květa Fialová, Jaroslav Marvan, František Filipovský, Waldemar Matuška, Vít Olmer.

Film Fantom Morrisvillu režíruje Bořivoj Zeman.

Film Fantom Morrisvillu má 89 minut.

Film Fantom Morrisvillu můžete vidět na O2TV, Voyo.

Film Fantom Morrisvillu je online na O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.