FB pixel TP pixel
Fantomas Unleashed
Fantomas Unleashed

Fantomas se zlobí

Fantomas Unleashed
Francie | 1965 | Fantomas | Komedie | Krimi komedie | 105 minut

Pronásledování rafinovaného Fantomase přivádí tentokrát komisaře Juvea, novináře Fandora a jeho snoubenku Helenu do Říma, kam je svolán významný vědecký kongres. Hvězdou tohoto kongresu má být profesor Lefebvre, vědec zabývající se výzkumem v oboru hypnózy. Jeho objevy jsou tak převratné, že se dá p...

Pronásledování rafinovaného Fantomase přivádí tentokrát komisaře Juvea, novináře Fandora a jeho snoubenku Helenu do Říma, kam je svolán významný vědecký kongres. Hvězdou tohoto kongresu má být profesor Lefebvre, vědec zabývající se výzkumem v oboru hypnózy. Jeho objevy jsou tak převratné, že se dá předpokládat, že Fantomas bude mít o stařičkého vědce zájem a postará se o jeho zmizení. K únosu skutečně dojde, ačkoli určit toho pravého profesora mezi třemi navlas stejnými je pro komisaře Juvea úkol nelehký. Při pronásledování má Fantomas jen malou naději na únik, avšak co on má všechno k dispozici?

IMDb  69 % CSFD  83 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Fantomas se zlobí online

Fantomas se zlobí online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Fantomas se zlobí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Fantomas se zlobí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Fantomas se zlobí postavy.

Fantomas se zlobí recenze a hodnocení