FB pixel TP pixel
Fešák Hubert
Fešák Hubert

Fešák Hubert

Fešák Hubert
Česko | 1984 | Komedie | Krimi komedie | 84 minut

Žižkovský frajer Hubert Hrabě zvaný Fešák bydlí s malým funebrákem Emanem Wurmem a portýrem z hodinového hotelu Nepraš Karlem Myšičkou. Práci nemá a živí se různým způsobem. Má zavedenou "kancelář na alibi", dokáže se vnutit coby příbuzný na svatby a opatřit tak jídlo a pití pro přátele. M...

Žižkovský frajer Hubert Hrabě zvaný Fešák bydlí s malým funebrákem Emanem Wurmem a portýrem z hodinového hotelu Nepraš Karlem Myšičkou. Práci nemá a živí se různým způsobem. Má zavedenou "kancelář na alibi", dokáže se vnutit coby příbuzný na svatby a opatřit tak jídlo a pití pro přátele. Má na něho spadeno inspektor Mourek z policejního ředitelství, ale Fešák si dává dobrý pozor. Soukromý detektiv Špirk požádá Huberta, aby mu pomohl při sledování záletné mladé manželky Kropase, ředitele banky Union. Hubert během akce zjistí, že se Kropasová stala obětí lichváře Lóna. Svérázným způsobem Lóna potrestá a také ho obere. Mstivý Mourek přinutí funebráka Emana, aby na Fešáka donášel. Eman se však Hubertovi přizná. Mourek pátrá po věhlasných padělatelích peněz hledaných po celé Evropě. Fešák se zdánlivě nechá přinutit Mourkem ke spolupráci, ale ve skutečnosti na protivného policistu nastrojí léčku. Oznámí mu, že oba padělatelé se nacházejí v žižkovském hotelu Nepraš. Když tam Mourek s policisty dorazí, zatkne dva muže. Později se ukáže, že jeden z nich je bankéř Kropas, druhý je komorník baronky Bramberkové Franz, úspěšně se vydávající za schizofrenika. Mourek má ohromnou ostudu, za trest je odvelen až na východ republiky do Mukačeva. Před svým odjezdem chce ještě dopadnout Fešáka. Ale nepodaří se mu to. Přátelé dopraví Fešáka v rakvi do bezpečí.

IMDb  73 % CSFD  77 %

Fešák Hubert online

Sledovat Fešák Hubert online můžeš na Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Fešák Hubert online, zda je ke stažení a zda má Fešák Hubert dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 10. 3. 2021 | pouze do 11. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč

Fešák Hubert obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Fešák Hubert, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Fešák Hubert postavy.

Fešák Hubert novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Fešák Hubert, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších rolí Petra Kostky
10 nejlepších rolí Petra Kostky
12.06.2018 | České novinky

Osmdesáté narozeniny oslavil včera slavný český herec Petr Kostka, který se nejvíce proslavil rolemi charakterních hrdinů v sedmdesátých a osmdesátých letech. Pojďme si připomenout jeho nejvýznamnější filmové počiny.

Fešák Hubert recenze a hodnocení