FB pixel TP pixel

Fimfárum do třetice všeho dobrého

Fimfárum do třetice všeho dobrého
Česko | 2011 | Animované filmy | Pro starší děti

V pohádce Jak na Šumavě obři vyhynuli se štáb filmového týdeníku vypraví do šumavských hvozdů odhalit pravdu o tom, zda tam opravdu žijí nebo nežijí obři, hrající pradávnou hru „na většího“....

V pohádce Jak na Šumavě obři vyhynuli se štáb filmového týdeníku vypraví do šumavských hvozdů odhalit pravdu o tom, zda tam opravdu žijí nebo nežijí obři, hrající pradávnou hru „na většího“.\r V pohádce O kloboučku s pérkem sojčím aneb Král měl syny, zavolá si ale pouze dva, neboť syna Honzu nikdo nebere vážně. Vysoko v horách si zapomněl klobouček se sojčím pérkem a teď se mu po něm ve stáří zastesklo. Cesty do hor jsou však složité a je otázkou, zda dojede Rychlomilův Bugasseratti nebo Bull-Bagr Speciál královského syna Siloslava. Nebo že by přeci jen moped třetího Honzy? A může se královský syn stát absolutním mistrem světa všech závodů a všech kategorií?\r Nejdelší pohádka Rozum a Štěsti řeší kardinální otázku, zda se dá žít bez Rozumu nebo bez Štěstí. Když pak spolu pan Rozum a pánisko Štěstí uzavřou sázku, rozhodnutí o jejich nepostradatelnosti má potvrdit hloupý pasák prasat Ludvík.

IMDb  71 % CSFD  67 %

Fimfárum do třetice všeho dobrého recenze a hodnocení

Fimfárum do třetice všeho dobrého
Fimfárum do třetice všeho dobrého
Filmové série

Titul Fimfárum do třetice všeho dobrého je součástí série Fimfárum

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Fimfárum do třetice všeho dobrého vidělo v českých kinech 78 599 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 7 643 912 Kč.

Tvůj názor na Fimfárum do třetice všeho dobrého?