FB pixel TP pixel
Fimfárum Jana Wericha
Fimfárum Jana Wericha

Fimfárum Jana Wericha

Fimfárum Jana Wericha
Česko | 2002 | Fimfárum | Animované filmy | Pro starší děti | 100 minut

Celovečerní film vznikl spojením pěti pohádek ze známé knížky. Fimfárum obsahuje krátké vtipné morality o lidských nectnostech. Výtvarníkům Petru Pošovi a Martinu Velíškovi se podařilo skvěle charakterizovat jednotlivé typy postaviček a scénáristé a režiséři Vlasta Pospíšilová a Aurel Klimt obohatil...

Celovečerní film vznikl spojením pěti pohádek ze známé knížky. Fimfárum obsahuje krátké vtipné morality o lidských nectnostech. Výtvarníkům Petru Pošovi a Martinu Velíškovi se podařilo skvěle charakterizovat jednotlivé typy postaviček a scénáristé a režiséři Vlasta Pospíšilová a Aurel Klimt obohatili Werichovu předlohu o další výtvarné nápady a humorné situace. Všemi pohádkami nás provází hlas Jana Wericha.

IMDb  77 %

Fimfárum Jana Wericha online

Sledovat Fimfárum Jana Wericha online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Fimfárum Jana Wericha online, zda je ke stažení a zda má Fimfárum Jana Wericha dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 31. 10. 2021
Zdarma

Fimfárum Jana Wericha obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Fimfárum Jana Wericha, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Fimfárum Jana Wericha postavy.

Fimfárum Jana Wericha novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Fimfárum Jana Wericha, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Fimfárum Jana Wericha zajímavosti

Tržby v českých kinech
7 559 785 Kč
Návštěvnost v českých kinech
119 835 diváků

Fimfárum Jana Wericha recenze a hodnocení