FB pixel TP pixel
Fleetwood Mac: The Dance
Fleetwood Mac: The Dance

Fleetwood Mac - The Dance

Fleetwood Mac: The Dance
USA | 1997 | Dokumenty | 90 minut

Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k ...

Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k Morganově dceři - a tím, jak se jeho kdysi skvělá rodina následkem jeho machinací začíná hroutit..."

IMDb  87 %

Fleetwood Mac - The Dance online

Sledovat Fleetwood Mac - The Dance online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Fleetwood Mac - The Dance online, zda je ke stažení a zda má Fleetwood Mac - The Dance dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | od 13. 8. 2015
Nákup za 99 Kč

Fleetwood Mac - The Dance obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Fleetwood Mac - The Dance, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Fleetwood Mac - The Dance postavy.

Fleetwood Mac - The Dance recenze a hodnocení

Tvůj názor na Fleetwood Mac - The Dance?