FB pixel TP pixel
Fontána pre Zuzanu 3
Fontána pre Zuzanu 3

Fontána pre Zuzanu 3

Fontána pre Zuzanu 3
Slovensko | 1999 | Fontána pre Zuzanu | Romantické filmy | Vztahy

Další osudy Zuzany, tentokrát z horké Afriky, kam se vypravila, aby pomohla příteli od nechtěné svatby. Na dva předchozí snímky nyní volně navazuje i díl třetí, odehrávající se v exotickém prostředí Viktoriiných vodopádů. Sem přijíždí Zuzana se svým kamarádem původně jako alibi, proč si nemůže vzít ...

Další osudy Zuzany, tentokrát z horké Afriky, kam se vypravila, aby pomohla příteli od nechtěné svatby. Na dva předchozí snímky nyní volně navazuje i díl třetí, odehrávající se v exotickém prostředí Viktoriiných vodopádů. Sem přijíždí Zuzana se svým kamarádem původně jako alibi, proč si nemůže vzít nevěstu, jemu určenou již od dětství. Jak už to tak ovšem bývá, vzájemné vztahy se komplikují. Z odmítané nevěsty se totiž vyklube krásná modelka a Zuzana potkává sympatického novináře. Snímek samozřejmě provází výborná muzika, na níž se podíleli Vašo Patejdl, Jožo Ráž, Ján Baláž, Laco Lučenič a Ibrahim Maiga.

IMDb  26 % CSFD  17 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Fontána pre Zuzanu 3 online

Fontána pre Zuzanu 3 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Fontána pre Zuzanu 3 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Fontána pre Zuzanu 3, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Fontána pre Zuzanu 3 postavy.

Fontána pre Zuzanu 3 zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 031 973 Kč
Návštěvnost v českých kinech
43 813 diváků

Fontána pre Zuzanu 3 recenze a hodnocení