FB pixel TP pixel
The Fountain for Suzanne
The Fountain for Suzanne

Fontána pro Zuzanu

The Fountain for Suzanne
Slovensko | 1985 | Fontána pro Zuzanu | Romantické filmy | Hudba | 81 minut

Hrdiny příběhu je parta patnáctiletých školáků, kteří právě ukončili základní školu a prožívají své poslední prázdniny před tím, než se rozejdou na různé střední školy. Středobodem všeho je opuštěná vyschlá fontána uprostřed sídliště, u níž se všichni scházejí. Hvězdami party, která se tu schází, js...

Hrdiny příběhu je parta patnáctiletých školáků, kteří právě ukončili základní školu a prožívají své poslední prázdniny před tím, než se rozejdou na různé střední školy. Středobodem všeho je opuštěná vyschlá fontána uprostřed sídliště, u níž se všichni scházejí. Hvězdami party, která se tu schází, jsou dvě hezké dívky, Bela a Zuza. Film však sleduje nejen jejich osudy, problémy a pocity a chování v různých životních situacích, jejich lásky a nelásky, omyly a usmiřování. Mozaiku doplňují postavy jejich rodičů, sourozenců i dalších dospělých, mezi nimiž je výraznou postavou zejména starý pan Domorák, který mladé neustále kritizuje. Z party je největší pozornost věnována mladému budoucímu automechanikovi a muzikantu Olinovi, který se z lásky k Zuze rozhodne starou fontánu opravit.

IMDb  59 % Kinobox  61 % Fontána pro Zuzanu CSFD 55 %

Fontána pro Zuzanu online

Sledovat Fontána pro Zuzanu online můžeš na České kino, iTunes, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Fontána pro Zuzanu online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Fontána pro Zuzanu dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 149 Kč (HD)
Prima Plus
Prima Plus
od 10. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)

Fontána pro Zuzanu DVD a Blu-Ray

Koupit Fontána pro Zuzanu na DVD či Blu-Ray můžeš na Blu Shop. Níže ti nabízíme tip, kde je film Fontána pro Zuzanu na DVD či Blu-Ray k online zakoupení, v jaké kvalitě a zda má Fontána pro Zuzanu dabing nebo titulky.

Blu Shop
Blu Shop
Blu-Ray | anglické titulky | HD kvalita | od 15. 4. 2024
Nákup (HD) za 349 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Fontána pro Zuzanu recenze a hodnocení

Ve filmu Fontána pro Zuzanu hrají .

Film Fontána pro Zuzanu režíruje .

Film Fontána pro Zuzanu má 81 minut.

Film Fontána pro Zuzanu můžete vidět na České kino, iTunes, Prima Plus.

Film Fontána pro Zuzanu je online na České kino, iTunes, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.