FB pixel TP pixel
The Baytown Outlaws
The Baytown Outlaws

Grázlové z vidlákova

The Baytown Outlaws
USA | 2012 | Akční filmy | 98 minut

Držitel Ceny Akademie® Billy Bob Thornton a držitelka Zlatého glóbu Eva Longoria vévodí hvězdnému obsazení napínavé, ale zároveň dojemné komedie o grázlech, kteří se konečně rozhodli udělat správnou věc. Když okouzlující Celeste (Longoria) pošle k vodě svého tyranského manžela (Thornton), ten na opl...

Držitel Ceny Akademie® Billy Bob Thornton a držitelka Zlatého glóbu Eva Longoria vévodí hvězdnému obsazení napínavé, ale zároveň dojemné komedie o grázlech, kteří se konečně rozhodli udělat správnou věc. Když okouzlující Celeste (Longoria) pošle k vodě svého tyranského manžela (Thornton), ten na oplátku unese jejího milovaného syna Roba (Thomas Brodie Sangster). Celeste tuší, čeho je její psychopatický manžel schopný, proto se obrací se žádostí o pomoc na ty nejpovolanější v celé Alabamě: nechvalně proslulé trio bratrů Oodieových.

Hrají: Clayne Crawford, Paul Wesley, Billy Bob Thornton, Eva Longoria, Travis Fimmel, Daniel Cudmore, Thomas Brodie-Sangster

Režie: Barry Battles

IMDb  63 % Kinobox  63 %

Grázlové z vidlákova online

Sledovat Grázlové z vidlákova online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Grázlové z vidlákova online, zda je ke stažení a zda má Grázlové z vidlákova dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Grázlové z vidlákova recenze a hodnocení

Ve filmu Grázlové z vidlákova hrají Clayne Crawford, Paul Wesley, Billy Bob Thornton, Eva Longoria, Travis Fimmel, Daniel Cudmore, Thomas Brodie-Sangster.

Film Grázlové z vidlákova režíruje Barry Battles.

Film Grázlové z vidlákova má 98 minut.

Film Grázlové z vidlákova můžete vidět na iTunes.

Film Grázlové z vidlákova je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.