FB pixel TP pixel
Planet Teror

Grindhouse: Planeta Teror

Planet Teror
USA | 2007 | Grindhouse | Horory | Zombies | 105 minut

Po Tarantinově thrilleru Death Proof přichází druhý film z projektu Grindhouse, Rodriguezův Planet Terror. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav potrhaných lidí z města. Symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný p...

Po Tarantinově thrilleru Death Proof přichází druhý film z projektu Grindhouse, Rodriguezův Planet Terror. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav potrhaných lidí z města. Symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. Její parťák Wray spěchá do špitálu, aby jí kryl záda. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Jak se vředy pokrytí spoluobčané proměňují v zuřivé agresory, Cherry a Wray vedou skupinku náhodných bojovníků do divoké noci. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik (zatím) šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Terror.

IMDb  70 % Kinobox  71 %

Grindhouse: Planeta Teror online

Sledovat Grindhouse: Planeta Teror online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Grindhouse: Planeta Teror online, zda je ke stažení a zda má Grindhouse: Planeta Teror dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 2. 2024
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Grindhouse: Planeta Teror novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Grindhouse: Planeta Teror, které najdeš na našem webu.

50 nejlepších akčních filmů po roce 2000
50 nejlepších akčních filmů po roce 2000
30.09.2020 | Tipy na film

V naší přehlídce nejlepších akčních filmů jsme tentokráte zavítali do let 2000-2009 a vybrali jsme padesátku těch nejlepších. Je libo čínské historické řežby, Cruisovy akrobatické kousky, či Rambova jatka v Barmě? Podívejte se na žebříček a dejte nám vědět, zda v něm najdete své favority.

Grindhouse: Planeta Teror zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 539 425 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 786 diváků

Grindhouse: Planeta Teror recenze a hodnocení

Ve filmu Grindhouse: Planeta Teror hrají .

Film Grindhouse: Planeta Teror režíruje .

Film Grindhouse: Planeta Teror má 105 minut.

Film Grindhouse: Planeta Teror vidělo v českých kinech 14 786 diváků.

Film Grindhouse: Planeta Teror můžete vidět na iTunes.

Film Grindhouse: Planeta Teror je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.