FB pixel TP pixel
Death Proof

Grindhouse: Auto zabiják

Death Proof
USA | 2007 | Grindhouse | Akční filmy | Auta | 113 minut

První z filmů projektu Grindhouse, Tarantinův Death Proof. Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky...

První z filmů projektu Grindhouse, Tarantinův Death Proof. Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike. Vyšumělý rebel pokrytý jizvami sleduje dámskou jízdu zpoza volantu svého bouráku. Zatímco se holky usazují v baru, Mike žhaví svou zbraň - nadupané kaskadérské auto - do životu nebezpečných otáček...

IMDb  71 %

Grindhouse: Auto zabiják online

Sledovat Grindhouse: Auto zabiják online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Grindhouse: Auto zabiják online, zda je ke stažení a zda má Grindhouse: Auto zabiják dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 299 Kč nebo 329 Kč (HD)

Grindhouse: Auto zabiják obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Grindhouse: Auto zabiják, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Grindhouse: Auto zabiják postavy.

Grindhouse: Auto zabiják novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Grindhouse: Auto zabiják, které najdeš na našem webu.

9 důkazů, že je Quentin Tarantino mistr zvratů a podrývání očekávání
9 důkazů, že je Quentin Tarantino mistr zvratů a podrývání očekávání
28.08.2019 14:00:00 | Tipy na film

Filmy Quentina Tarantina mají mnoho kvalit, jedna je ale společná všem. Buď si pohrávají, nebo přímo odpírají divácká očekávání a mají tendenci neustále překvapovat. V tomto článku najdete momenty, kdy Tarantinovy filmy uhnuly nečekaným směrem a diváky vyvedly z míry. A počítejte se SPOILERY!

Grindhouse: Auto zabiják zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Tržby v českých kinech
2 440 326 Kč
Návštěvnost v českých kinech
23 001 diváků

Grindhouse: Auto zabiják recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
31.08.2007 15:53:00

Nejerotictejsi lap dance, co jsem kdy videl. A Kurt dobre ruluje :)

 70 %