FB pixel TP pixel
Guru
Guru

Guru

Guru
Česko | 2022 | Krimi seriály | Sex | 1 řad(a) | 1 epizod

Ústřední postavou Guru je Alice (Anna Fialová). Ta oznámí na policii, že byla znásilněna. Její výpověď však nejdříve u policistů a následně u lékařů vzbuzuje nedůvěru. Jejího případu se ujímá vyšetřovatelka Petra (Zuzana Stivínová), která v rámci pátrání začne rozkrývat zneklidňující skutečnosti a p...

Ústřední postavou Guru je Alice (Anna Fialová). Ta oznámí na policii, že byla znásilněna. Její výpověď však nejdříve u policistů a následně u lékařů vzbuzuje nedůvěru. Jejího případu se ujímá vyšetřovatelka Petra (Zuzana Stivínová), která v rámci pátrání začne rozkrývat zneklidňující skutečnosti a pojme důvodné podezření, že guru Marek (Vojta Kotek), kterého Alice ze znásilnění obviňuje, spáchal za pomoci spolupracovnice Kláry (Kristýna Podzimková) v rámci rádoby terapeutických lekcí jógy sexuální násilí až na desítkách žen. Je třeba jej co nejrychleji zastavit, zahájit trestní stíhání a postavit před soud. Kromě samotného procesu vyšetřování příběh odkrývá i soukromí Alice, její dlouhodobě nepříznivou životní situaci i neustálý boj o malou dceru Emmu s bývalým partnerem Radkem (Lukáš Melník). Vychází najevo, že se Alice ve vztahu nechovala v minulosti ideálně, což ještě více podrývá důvěru okolí v Alicinu verzi toho, co se jí a ostatním ženám mělo stát.

Guru online

Sledovat Guru online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Guru online, zda je ke stažení a zda má Guru dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 13. 1. 2022
Předplatné za 159 Kč

Guru obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Guru, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Guru postavy.

Guru novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Guru, které najdeš na našem webu.

Voyo v Česku dohání Netflix. Aktuálně má přes 350 000 předplatitelů a chce víc
Voyo v Česku dohání Netflix. Aktuálně má přes 350 000 předplatitelů a chce víc
30.01.2022 12:50:00 | Streaming novinky

Česká videopůjčovna Voyo patřící pod televizi Nova, hlásí nově už více než 350 tisíc předplatitelů za český a slovenský trh. Pokračuje tak ve svém rychlém růstu, který za poslední rok nabral obrovskou rychlost.

10 seriálů, kterými chtějí Češi trumfnout Netflix
10 seriálů, kterými chtějí Češi trumfnout Netflix
27.01.2022 16:00:00 | Tipy na film

Česká televize i Voyo se vrhli do světa streamovacích služeb a na svých stránkách nabízejí překvapivě velký počet zajímavých počinů. Vybrali jsme pro vás desítku pořadů, kvůli kterým stojí za to si iVysílání a Voyo pravidelně pustit.

Guru recenze a hodnocení

Roman Freiberg
Roman Freiberg Kinobox
11.02.2022 11:30:20

Palčivé téma sexuálního násilí se začíná stávat součástí i české filmové a televizní tvorby. Důkazem je nové televizní psychologicko-kriminální drama Guru, zpracovávající formou fikce nedávný skutečný případ....   Celá recenze

V seriálu Guru hrají Anna Fialová, Vojtěch Kotek, Kristýna Podzimková, Lukáš Melník, Zuzana Stivínová.

Seriál Guru můžete vidět na Voyo.

Seriál Guru je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.