FB pixel TP pixel
Gymnasium with limited liability
Gymnasium with limited liability

Gympl s (r)učením omezeným

Gymnasium with limited liability
Česko | 2012 | Komediální seriály | Teenageři | 60 minut | Nové díly od 22. 3. 2019

Hradecké gymnázium je škola se špatnou pověstí, která má před sebou poslední podmínečný rok své existence. Buď se "něco" stane, nebo bude zrušena. Ví to ředitel Matula (Karel Heřmánek), jenž ale utopil pohled na realitu ve sklence chlastu, ví to zástupkyně Eva (Lucie Benešová), která by se ráda dost...

Hradecké gymnázium je škola se špatnou pověstí, která má před sebou poslední podmínečný rok své existence. Buď se "něco" stane, nebo bude zrušena. Ví to ředitel Matula (Karel Heřmánek), jenž ale utopil pohled na realitu ve sklence chlastu, ví to zástupkyně Eva (Lucie Benešová), která by se ráda dostala k moci a dokázala, že škola by pod jejím vedením určitě prosperovala, ví to i češtinářka Eliška (Libuše Šafránková), jedna z posledních, které osud hradeckého gymnázia a jeho studentů není lhostejný. Na školu přichází mladý pedagog Adam (Ondřej Gregor Brzobohatý), který ještě neztratil všechny iluze. Z vlastní zkušenosti ví, že i z outsiderů se mohou stát hvězdy. Ačkoli se to zdá zpočátku nepravděpodobné, on je strůjcem a hybatelem úspěchu, díky kterému se škole podaří vyhnout hned prvnímu průšvihu v novém školním roce. Učitelský sbor plný pestrých charakterů, romantika, svébytný humor i drsnost školního prostředí, studentské trable i nikdy nekončící problematika vztahů rodičů, dětí a učitelů – kdo by tento osobitý, často vtipný, ale někdy i krutý svět neznal? Seriál Gympl s (r)učením omezeným přenese televizní diváky zpátky do světa školních lavic, který kdysi důvěrně znali nebo se v něm, ať už jako rodiče, učitelé, nebo studenti, pohybují dodnes.

Hrají: Libuše Šafránková, Karel Heřmánek, Zuzana Bydžovská, Ondřej Brzobohatý, Kristýna Leichtová

Gympl s (r)učením omezeným online

Sledovat Gympl s (r)učením omezeným online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Gympl s (r)učením omezeným online, zda je ke stažení a zda má Gympl s (r)učením omezeným dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 10. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Gympl s (r)učením omezeným novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Gympl s (r)učením omezeným, které najdeš na našem webu.

10 dalších seriálů od tvůrců aktuální pecky Most!
10 dalších seriálů od tvůrců aktuální pecky Most!
11.02.2019 | České novinky

Televizní seriál Most! si v posledních týdnech podmanil diváky a znovu prokázal, že nejlepší komediální seriály u nás vždy nachystá sehraná dvojice Petr Kolečko a Jan Prušinovský. Pojďme si připomenout jejich dřívější spolupráci a podívejme se i, co oba dva muži dokázali sami za sebe.

Gympl s (r)učením omezeným recenze a hodnocení

Tvůj názor na Gympl s (r)učením omezeným?

V seriálu Gympl s (r)učením omezeným hrají Libuše Šafránková, Karel Heřmánek, Zuzana Bydžovská, Ondřej Brzobohatý, Kristýna Leichtová.

Seriál Gympl s (r)učením omezeným můžete vidět na Voyo.

Seriál Gympl s (r)učením omezeným je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.