FB pixel TP pixel
Hachi: A Dog's Tale

Hačikó - příběh psa

Hachi: A Dog's Tale
USA | 2009 | Drama | Psi | 93 minut

Tenhle mimořádný pes, jemuž přezdívají Hači, doprovází svého pána Parkera Wilsona (Richard Gere), univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se tam vrací, aby ho přivítal. Jednoduchý pravidelný rituál je však náhle přerušen a právě to, co následuje, udělalo z Hačikóva příběhu legendu...

Tenhle mimořádný pes, jemuž přezdívají Hači, doprovází svého pána Parkera Wilsona (Richard Gere), univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se tam vrací, aby ho přivítal. Jednoduchý pravidelný rituál je však náhle přerušen a právě to, co následuje, udělalo z Hačikóva příběhu legendu, která se traduje dodnes. Legendu o věrné oddanosti psa ke svému pánovi a o tom, jak se ten nejobyčejnější rituál může stát největším a nejčistším vyznáním lásky.

IMDb  82 %

Hačikó - příběh psa online

Sledovat Hačikó - příběh psa online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hačikó - příběh psa online, zda je ke stažení a zda má Hačikó - příběh psa dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 4. 2015
Předplatné za 199 Kč
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Hačikó - příběh psa obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hačikó - příběh psa, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hačikó - příběh psa postavy.

Hačikó - příběh psa novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Hačikó - příběh psa, které najdeš na našem webu.

30 nejlepších filmů, které aktuálně chybí na českém Netflixu
30 nejlepších filmů, které aktuálně chybí na českém Netflixu
16.10.2019 | Tipy na film

Po spuštění českého Netflixu se většina obsahu před zraky domácích fanoušků skryla, díky čemuž jsme přišli i o několik desítek nejlépe hodnocených filmů. Pojďme se podívat na třicítku těch vůbec nejlepších, které si aktuálně na domácí verzi webu nepustíme.

10 roztomilých filmů, pokud se vám líbil Dumbo
10 roztomilých filmů, pokud se vám líbil Dumbo
03.04.2019 20:00:00 | Tipy na film

Z hrané verze Dumba asi velký hit nebude. V kinech nijak zvlášť nevydělává, od kritiků dostává co proto a kromě dětí snad nikoho nezajímá. Jedno se mu ale musí nechat – je vážně zatraceně roztomilý! Pokud byste se měli chuť rozněžnit nad dalšími zvířátky ve filmech, tato desítka roztomilých filmů je právě pro vás.

Hačikó - příběh psa recenze a hodnocení