FB pixel TP pixel
Halloween: The Curse of Michael Myers
Halloween: The Curse of Michael Myers

Halloween: Prokletí Michaela Myerse

Halloween: The Curse of Michael Myers
USA | 1995 | Halloween | Horory | Slasher | 88 minut

V neúprosném budování strachu, ze kterého vám bude běhat mráz po zádech, se nic nevyrovná filmu Halloween VI: Prokletí Michaela Myerse, nejstrašlivější kapitole děsivé série Halloween! Jediná hrůzná noc teroru ukrytého pod maskou Michaela Myerse změnila osud jednoho malého města navždy. Nyní, šest l...

V neúprosném budování strachu, ze kterého vám bude běhat mráz po zádech, se nic nevyrovná filmu Halloween VI: Prokletí Michaela Myerse, nejstrašlivější kapitole děsivé série Halloween! Jediná hrůzná noc teroru ukrytého pod maskou Michaela Myerse změnila osud jednoho malého města navždy. Nyní, šest let poté, co měl zemřít v plamenech, se Myers vrací, aby znovu zabíjel - a tentokrát není možné uniknout! Jak vražedná zuřivost, při níž se vám zrychlí tep, směřuje k vrcholu, jsou postupně odhalována dlouho skrývaná tajemství nejmaniakálnějšího vraha filmového plátna a jsou skutečně šokující!

IMDb  49 %

Halloween: Prokletí Michaela Myerse online

Sledovat Halloween: Prokletí Michaela Myerse online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Halloween: Prokletí Michaela Myerse online, zda je ke stažení a zda má Halloween: Prokletí Michaela Myerse dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Halloween: Prokletí Michaela Myerse obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Halloween: Prokletí Michaela Myerse, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Halloween: Prokletí Michaela Myerse postavy.

Halloween: Prokletí Michaela Myerse novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Halloween: Prokletí Michaela Myerse, které najdeš na našem webu.

VIDEO: Půjdete na nový Halloween? Máme pro vás shrnutí všech dílů
VIDEO: Půjdete na nový Halloween? Máme pro vás shrnutí všech dílů
21.10.2018 14:00:00 | Tipy na film

Když před 40 lety vstoupil do kin nový Halloween, málokdo čekal, že vrah Michael Myers se dočká takové filmové obliby. Během následujících let vzniklo dohromady 10 filmů, teď vstupuje do kin nový, jedenáctý. Které díly potřebujete vidět a které naopak vynechat? Podívejte se na naše video.

Halloween: Prokletí Michaela Myerse recenze a hodnocení

Tvůj názor na Halloween: Prokletí Michaela Myerse?

Ve filmu Halloween: Prokletí Michaela Myerse hrají Donald Pleasence, Paul Rudd, Marianne Hagan, Mitchell Ryan, Kim Darby, Bradford English, Sinbad.

Film Halloween: Prokletí Michaela Myerse režíruje Joe Chappelle.

Film Halloween: Prokletí Michaela Myerse má 88 minut.

Film Halloween: Prokletí Michaela Myerse můžete vidět na iTunes.

Film Halloween: Prokletí Michaela Myerse je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.