FB pixel TP pixel
Hamlet 2

Hamlet na kvadrát

Hamlet 2
Německo | 2008 | Komedie | Hudba | 92 minut

Bláznivá komedie se točí kolem jednoho učitele a jeho úkolu nazkoušet se studenty střední školy muzikál. Dana Marschz (Steve Coogan) je neúspěšný herec, který se stal středoškolským profesorem, ovšem herectví stále zůstalo jeho vášní a jeho ambice jsou stále vysoké. Na rozdíl od jeho soukromého živo...

Bláznivá komedie se točí kolem jednoho učitele a jeho úkolu nazkoušet se studenty střední školy muzikál. Dana Marschz (Steve Coogan) je neúspěšný herec, který se stal středoškolským profesorem, ovšem herectví stále zůstalo jeho vášní a jeho ambice jsou stále vysoké. Na rozdíl od jeho soukromého života, ve kterém se potýká s nespokojenou manželkou Brie (Catherine Keenerová). A tak se Dana shlédne ve své učitelské roli a sám sebe pasuje na inspirativního profesora. Ovšem jeho adaptace populárních filmů nejsou právě oblíbené. Jeho poslední hru na motivy Erin Brockovich absolutně strhala kritika čtrnáctiletého studenta a vše nasvědčuje tomu, že s jeho učitelováním bude brzy konec. Dana se rozhodne nazkoušet se studenty muzikál inspirovaný shakespearovskou tragedií. Školní rada však shledá jeho počin nevhodným, ať už jde o dramatické zpracování nebo politickou korektnost...

Hrají: Steve Coogan, Catherine Keener, Joseph Julian Soria, Melonie Diaz, Skylar Astin, Phoebe Strole, Michael Esparza

Režie: Andrew Fleming

IMDb  64 % Kinobox  58 %

Hamlet na kvadrát online

Sledovat Hamlet na kvadrát online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hamlet na kvadrát online, zda je ke stažení a zda má Hamlet na kvadrát dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hamlet na kvadrát recenze a hodnocení

Ve filmu Hamlet na kvadrát hrají Steve Coogan, Catherine Keener, Joseph Julian Soria, Melonie Diaz, Skylar Astin, Phoebe Strole, Michael Esparza.

Film Hamlet na kvadrát režíruje Andrew Fleming.

Film Hamlet na kvadrát má 92 minut.

Film Hamlet na kvadrát můžete vidět na iTunes.

Film Hamlet na kvadrát je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.