FB pixel TP pixel
Taking Woodstock
Taking Woodstock

Zažít Woodstock

Taking Woodstock
USA | 2009 | Komedie | Hudba | 120 minut

Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, ve kterém se hosté objevují, jenom když opravdu nemají...

Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, ve kterém se hosté objevují, jenom když opravdu nemají na výběr. Najednou se kolem začnou psát dějiny a největší nejenom hudební událost té doby přivádí do městečka Woodstock tisíce lidí.(oficiální text distributora)

Trailer

Zažít Woodstock obsazení

Herci: Demetri Martin, Imelda Staunton, Henry Goodman, Liev Schreiber, Edward Hibbert, Jonathan Groff, Eugene Levy, Emile Hirsch, Kevin Chamberlin, Paul Dano, Kelli Garner

Režie: Ang Lee

IMDb  67 % Kinobox  67 % Zažít Woodstock CSFD 70 %

Zažít Woodstock online

Sledovat Zažít Woodstock online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zažít Woodstock online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Zažít Woodstock dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 2. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zažít Woodstock zajímavosti

Tržby v českých kinech
387 917 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 437 diváků

Zažít Woodstock recenze a hodnocení

Ve filmu Zažít Woodstock hrají Demetri Martin, Imelda Staunton, Henry Goodman, Liev Schreiber, Edward Hibbert, Jonathan Groff, Eugene Levy, Emile Hirsch, Kevin Chamberlin, Paul Dano, Kelli Garner.

Film Zažít Woodstock režíruje Ang Lee.

Film Zažít Woodstock má 120 minut.

Film Zažít Woodstock vidělo v českých kinech 4 437 diváků.

Film Zažít Woodstock můžete vidět na Filmbox+.

Film Zažít Woodstock je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.