FB pixel TP pixel
Happy End?!
Happy End?!

Happy End

Happy End?!
Česko | 1967 | Komedie | Situace | 71 minut

Komedie Oldřicha Lipského a Miloše Macourka je nezvyklým a odvážným experimentem, vypráví totiž děj pozpátku. Lidé zde chodí pozpátku, koně skáčou přes překážky pozpátku, smrt se stává zrozením a naopak, při jídle vycházejí potraviny lidem z úst na talíř… Jen tak se může stát, že po dopadu se ostří ...

Komedie Oldřicha Lipského a Miloše Macourka je nezvyklým a odvážným experimentem, vypráví totiž děj pozpátku. Lidé zde chodí pozpátku, koně skáčou přes překážky pozpátku, smrt se stává zrozením a naopak, při jídle vycházejí potraviny lidem z úst na talíř… Jen tak se může stát, že po dopadu se ostří gilotiny zvedne, odsouzencova hlava opět sedí na krku a odsouzenec - řezník Bedřich Frydrych obživne, neboli podle jeho vlastního komentáře se za poněkud zvláštních okolností narodí.

Hrají: Vladimír Menšík, Bohuš Záhorský, Helena Růžičková, Martin Růžek, Josef Abrhám, Jaroslava Obermaierová, Stella Zázvorková

Režie: Oldřich Lipský

IMDb  60 %

Happy End online

Sledovat Happy End online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Happy End online, zda je ke stažení a zda má Happy End dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
DaFilms
DaFilms
od 1. 4. 2024
Půjčení za 80 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 9. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Happy End novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Happy End, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů zesnulého Josefa Abrháma. Připomeňte si hereckou legendu
10 nejlepších filmů zesnulého Josefa Abrháma. Připomeňte si hereckou legendu
17.05.2022 10:00:00 | Tipy na film

Ve věku 82 let zemřel jeden z neznámějších a nejuznávanějších českých herců Josef Abrhám. Připomeňte si ho deseti snímky, které tvoří průřez jeho kariérou.

10 pohodových českých filmů, pro ty, kterým se líbily Ženy v běhu
10 pohodových českých filmů, pro ty, kterým se líbily Ženy v běhu
15.02.2019 | České novinky

Česká kina zase po nějaké době ovládají české filmy. Upřímně - ono bylo na čase, aby Freddyho Mercuryho někdo sundal z trůnu. Čert tomu chtěl a momentálně vládnou Ženy v běhu a za poslední týden se k nim přidal nový film Jirky Mádla Na střeše. Vybrali jsme na valentýnský víkend desítku podobných kousků s českou značkou.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Happy End recenze a hodnocení

Ve filmu Happy End hrají Vladimír Menšík, Bohuš Záhorský, Helena Růžičková, Martin Růžek, Josef Abrhám, Jaroslava Obermaierová, Stella Zázvorková.

Film Happy End režíruje Oldřich Lipský.

Film Happy End má 71 minut.

Film Happy End můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Voyo.

Film Happy End je online na DaFilms, KVIFF TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.