FB pixel TP pixel
Herec
Herec

Herec

Herec
Česko | 2020 | Drama seriály | Showbyznys | 1 řad(a) | 2 epizod

Dramatický příběh slibného mladého herce zasazený do počátku padesátých let dvacátého století. Mnoho mladých lidí tehdy muselo volit stejně jako on: totalitnímu režimu se postavit, přizpůsobit, nebo se na něm dokonce aktivně podílet. Volba hlavní postavy minisérie Herec je přitom ještě o řád složitě...

Dramatický příběh slibného mladého herce zasazený do počátku padesátých let dvacátého století. Mnoho mladých lidí tehdy muselo volit stejně jako on: totalitnímu režimu se postavit, přizpůsobit, nebo se na něm dokonce aktivně podílet. Volba hlavní postavy minisérie Herec je přitom ještě o řád složitější. Standa v sobě totiž skrývá velké tajemství. Pro někoho traumatizující handicap, pro něj však překvapivá cesta ke kariéře. Minisérie je studií lidského charakteru a jednání ve vyhrocených situacích, kdy otázka morálky a chování hrdiny není zdaleka jednoznačná.

CSFD  78 %

Herec online

Sledovat Herec online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Herec online, zda je ke stažení a zda má Herec dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 16. 10. 2020
Zdarma

Herec obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Herec, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Herec postavy.

Herec novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Herec, které najdeš na našem webu.

10 nových seriálů České televize, za které se nemusíme stydět
10 nových seriálů České televize, za které se nemusíme stydět
20.05.2021 12:00:00 | České novinky

Když se řekne český seriál, většina si asi vybaví Ordinaci v růžové zahradě nebo stopadesátou reprízu Chalupářů. Česká televizní tvorba posledních let ale dokazuje, že i televizní zábava může být něco víc než líný páteční večer strávený na gauči s pivem v ruce. A ano, i ta veřejnoprávní!

Kde můžete vidět vítězné filmy 28. ročníku Českých lvů online?
Kde můžete vidět vítězné filmy 28. ročníku Českých lvů online?
07.03.2021 14:00:00 | České novinky

Patříte mezi diváky, kteří nakoukávají české filmy až podle toho, když vyhrají nějakou výroční cenu? A chcete si je pustit v pohodlí domova, protože stejně nemáte jinou možnost? Pak pro vás máme přehled toho, kde si vítězné snímky Českých lvů můžete přehrát online.

Herec recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
12.10.2020

Ctižádostivý třídílný projekt Herec, který v neděli začala vysílat Česká televize, je autorsky zručný, režijně obratný a herecky na výši. Jenže nic neriskuje, zasazením příběhu do 50. let se připravuje o skutečný průlom....   Celá recenze

 65 %

V seriálu Herec hrají Jan Cina, Jenovéfa Boková, Emília Vášáryová, Martin Finger, Pavel Batěk, Adrian Jastraban, Jan Nedbal.

Seriál Herec můžete vidět na iVysílání.

Seriál Herec je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.