FB pixel TP pixel
Hodinu nevíš

Hodinu nevíš...

Hodinu nevíš
Česko | 2009 | Krimi filmy | Sériový vrah

Co bylo příčinou a co se odehrává v mysli mladíka, který se rozhodne vykonat a vykonávat ty nejtěžší zločiny a mít přitom často pocit, že vlastně dělá dobrou věc? Co nutí nadějného a inteligentního adepta studia medicíny z podstaty se změnit a páchat na lidech zlo? Je hrozná představa, že vraždí člo...

Co bylo příčinou a co se odehrává v mysli mladíka, který se rozhodne vykonat a vykonávat ty nejtěžší zločiny a mít přitom často pocit, že vlastně dělá dobrou věc? Co nutí nadějného a inteligentního adepta studia medicíny z podstaty se změnit a páchat na lidech zlo? Je hrozná představa, že vraždí člověk, kterého dobře znáte, které-ho denně vídáte, máte ho vlastně rádi a který je všem nápomocný, ochotný a obětavý, i na úkor vlastního pohodlí a svých věcí.Sledujeme příběh, který se mohl stát a bohužel kdykoliv stát může. Ano, takhle se to i ve skutečnosti stát mohlo. A první, co nás napadne, když zjistíte, jakou lidskou bestii jste znali, kolik chybělo, aby se obětí stal kdokoli z našich blízkých a známých, nebo dokonce vy samotní. A právě nedávno medializovaný příběh heparinového vraha nás zasáhl na citlivém místě. Ano, tohle se opravdu mohlo stát komukoliv z nás. Tohle už nebylo někde ve světě. Tohle bylo opravdu blízko.

Režie: Dan Svátek

IMDb  63 % Kinobox  57 %

Sleduj Hodinu nevíš... celý film zdarma

Pusť si Hodinu nevíš... online hned zdarma na Filmtoro.Hodinu nevíš... online

Sledovat Hodinu nevíš... online můžeš na Filmy česky. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hodinu nevíš... online, zda je ke stažení a zda má Hodinu nevíš... dabing nebo titulky.

Filmy česky
Filmy česky
od 26. 2. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hodinu nevíš... zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 831 515 Kč
Návštěvnost v českých kinech
21 906 diváků

Hodinu nevíš... recenze a hodnocení

Ve filmu Hodinu nevíš... hrají .

Film Hodinu nevíš... režíruje Dan Svátek.

Film Hodinu nevíš... vidělo v českých kinech 21 906 diváků.

Film Hodinu nevíš... můžete vidět na Filmy česky.

Film Hodinu nevíš... je online na Filmy česky, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.