FB pixel TP pixel
Homolka a tobolka
Homolka a tobolka

Homolka a tobolka

Homolka a tobolka
Česko | 1972 | Homolkovi | Komedie | Dramedy

Děda s babi, Ludva, Heduš a dvojčata si přijíždějí užít zimní radovánky do zotavovny Radost ve Špindlerově Mlýně. Cestou si slíbí, že na sebe budou hodní, a kdo se tomu zpronevěří, bude za trest klečet. Vzápětí nato je samozřejmě potká spousta nepříjemností a zmatků, o které se zaslouží i právě nast...

Děda s babi, Ludva, Heduš a dvojčata si přijíždějí užít zimní radovánky do zotavovny Radost ve Špindlerově Mlýně. Cestou si slíbí, že na sebe budou hodní, a kdo se tomu zpronevěří, bude za trest klečet. Vzápětí nato je samozřejmě potká spousta nepříjemností a zmatků, o které se zaslouží i právě nastupující kulturní referent. Další scénka nastane ve chvíli, kdy dva manželské páry požadují výměnu pokojů s Homolkovými a netrvá to dlouho – a děda musí poprvé klečet. Šňůra nešťastných náhod pokračuje, mimo jiné dojde k menšímu požáru a následnému zaplavení pokoje starých Homolků, přičemž pomoc manželských párů je odhalena jako zištná – stále si chtějí pokoje vyměnit. Po odmítnutí se složí a nabídnou Homolkům peníze. Na to Homolkovi přistoupí a těší se, jak se rozšoupnou. Pohádají se ale o to, jak peníze rozdělit a následně zjistí, že tobolku s penězi ztratili. Pospíchají na cvičnou louku, hrabou se v závějích a pokoušejí se najít ztracené peníze…

Hrají: Helena Růžičková

Režie: Jaroslav Papoušek

IMDb  70 % Kinobox  78 %

Homolka a tobolka online

Sledovat Homolka a tobolka online můžeš na KVIFF TV, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Homolka a tobolka online, zda je ke stažení a zda má Homolka a tobolka dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 23. 8. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 1. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 10. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Homolka a tobolka novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Homolka a tobolka, které najdeš na našem webu.

15 filmů, pokud vás v kině nadchl komediální hit Vlastníci
15 filmů, pokud vás v kině nadchl komediální hit Vlastníci
27.11.2019 | České novinky

Nová komedie Vlastníci má po prvním víkendu v kinech 50 tisíc diváků a co je ještě mnohem důležitější, adaptace divadelní hry VOSTO5 je fantastickou komediální satirou, které často nevidíme. Pokud vás tohle setkání SVJ nadchlo jako nás, tady máte další patnáctku českých filmů podobného ranku.

Homolka a tobolka recenze a hodnocení

Ve filmu Homolka a tobolka hrají Helena Růžičková.

Film Homolka a tobolka režíruje Jaroslav Papoušek.

Film Homolka a tobolka můžete vidět na KVIFF TV, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Homolka a tobolka je online na KVIFF TV, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.