FB pixel TP pixel
Behold Homolka
Behold Homolka

Ecce Homo Homolka

Behold Homolka
Česko | 1969 | Homolkovi | Komedie | Dramedy | 80 minut

Manželé Ludva a Heduš Homolkovi žijí se svými kluky-dvojčaty a Ludvovými rodiči v pražském bytě. V neděli všichni společně vyrazí na výlet do přírody, aby si užili zdravého vzduchu. Suverénní děda, starostlivá, leč nekompromisní babi, poněkud ušlápnutý Ludva s nespokojenou Heduš a zvídavými dvojčaty...

Manželé Ludva a Heduš Homolkovi žijí se svými kluky-dvojčaty a Ludvovými rodiči v pražském bytě. V neděli všichni společně vyrazí na výlet do přírody, aby si užili zdravého vzduchu. Suverénní děda, starostlivá, leč nekompromisní babi, poněkud ušlápnutý Ludva s nespokojenou Heduš a zvídavými dvojčaty si ale moc užít nedokážou. Celý den je snůškou malicherných sporů a hádek, které jako by k jejich životům neodmyslitelně patřily. Ironická komedie má silný satiricko-kritický podtext. Můžeme se Homolkovým smát, ale zároveň nás při tom smíchu trochu mrazí.

Hrají: Marie Motlová, František Husák, Helena Růžičková, Petr Forman, Matěj Forman, František Husák

Režie: Jaroslav Papoušek

IMDb  76 % Kinobox  82 %

Ecce Homo Homolka online

Sledovat Ecce Homo Homolka online můžeš na KVIFF TV, O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ecce Homo Homolka online, zda je ke stažení a zda má Ecce Homo Homolka dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 9. 8. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 3. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ecce Homo Homolka novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ecce Homo Homolka, které najdeš na našem webu.

15 filmů, pokud vás v kině nadchl komediální hit Vlastníci
15 filmů, pokud vás v kině nadchl komediální hit Vlastníci
27.11.2019 | České novinky

Nová komedie Vlastníci má po prvním víkendu v kinech 50 tisíc diváků a co je ještě mnohem důležitější, adaptace divadelní hry VOSTO5 je fantastickou komediální satirou, které často nevidíme. Pokud vás tohle setkání SVJ nadchlo jako nás, tady máte další patnáctku českých filmů podobného ranku.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

10 potrhlých rodinek z českých filmů a seriálů
10 potrhlých rodinek z českých filmů a seriálů
01.08.2018 | České novinky

Jestli české kinematografie něco umí, tak jsou to bláznivé rodiny. Většinou legrační, někdy tragické, ale vždycky takové, že byste je mezi vlastní příbuzné spíš nechtěli. Ale stejně se v nich občas pozná každá rodina.

15 nezapomenutelných českých komedií
15 nezapomenutelných českých komedií
16.02.2018 | České novinky

Každý národ má své poklady. A my máme české pivo, Jaromíra Jágra, staroměstský orloj - a své filmové komedie. Za hranicemi jim sice moc nerozumí, ale o to víc je my milujeme. A kdybychom měli vybrat těch nejlepších 15? Bude to setsakra těžké, vždyť jich vzniklo tolik! Ale šli jsme do toho po hlavě...

Ecce Homo Homolka recenze a hodnocení

Ve filmu Ecce Homo Homolka hrají Marie Motlová, František Husák, Helena Růžičková, Petr Forman, Matěj Forman, František Husák.

Film Ecce Homo Homolka režíruje Jaroslav Papoušek.

Film Ecce Homo Homolka má 80 minut.

Film Ecce Homo Homolka můžete vidět na KVIFF TV, O2TV, Voyo.

Film Ecce Homo Homolka je online na KVIFF TV, O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.