FB pixel TP pixel
The Amityville Horror

Horor z Amityville

The Amityville Horror
USA | 1979 | The Amityville | Horory | Démoni | 117 minut

Film byl natočen podle údajně pravdivého příběhu nešťastné rodiny Lutzů, kteří se s nadšením nastěhují do nového domu na Long Islandu, aby ale v zápětí zjistili, že je plný nepřátelsky naladěných duchů jeho předchozích majitelů. Ti vykukují z každého zákoutí i kousku nábytku, přičemž děsivých zážitk...

Film byl natočen podle údajně pravdivého příběhu nešťastné rodiny Lutzů, kteří se s nadšením nastěhují do nového domu na Long Islandu, aby ale v zápětí zjistili, že je plný nepřátelsky naladěných duchů jeho předchozích majitelů. Ti vykukují z každého zákoutí i kousku nábytku, přičemž děsivých zážitků nejsou ušetřeny ani Lutzovy děti. Na scénu tedy vstupuje laskavý otec Delaney, který se ze všech sil snaží démony z domu vymýtit a zachránit tak tuto nevinnou středostavovskou rodinu ze spárů terorizujících démonů, kteří jim nedají klidně spát.

Hrají: James Brolin, Margot Kidder, Rod Steiger, Don Stroud, James Tolkan, Murray Hamilton, John Larch

Režie: Stuart Rosenberg

IMDb  62 % Kinobox  63 %

Horor z Amityville online

Sledovat Horor z Amityville online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Horor z Amityville online, zda je ke stažení a zda má Horor z Amityville dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 12. 2021
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Horor z Amityville novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Horor z Amityville, které najdeš na našem webu.

10 slavných filmů, které inspirovaly Stranger Things 4
10 slavných filmů, které inspirovaly Stranger Things 4
09.06.2022 17:00:00 | Tipy na film

Stejně jako první tři řady Stranger Things, i ta čtvrtá vychází z celé řady popkulturních milníků, které bratři Dufferovi zbožňují natolik, až se jimi inspirovali nejen při tvorbě postav a zápletky, ale i některých scén a sekvencí. Pojďme se společně podívat na nejzásadnější inspirace.

10 filmů, které mají být podle skutečnosti, ale nejsou ani náhodou
10 filmů, které mají být podle skutečnosti, ale nejsou ani náhodou
18.09.2017 | Tipy na film

Filmů natočených podle skutečnosti dostáváme každý rok spoustu a u každého z nich bychom si našli po pečlivé analýze spoustu odchylek oproti skutečnosti. Vybrali jsme ty největší a nejznámější případy, kdy tvůrci příběh opravdu pohádkově nafoukli do obřích rozměrů a nebo si nálepku “podle skutečnosti” vymysleli úplně.

Horor z Amityville recenze a hodnocení

Ve filmu Horor z Amityville hrají James Brolin, Margot Kidder, Rod Steiger, Don Stroud, James Tolkan, Murray Hamilton, John Larch.

Film Horor z Amityville režíruje Stuart Rosenberg.

Film Horor z Amityville má 117 minut.

Film Horor z Amityville můžete vidět na iTunes.

Film Horor z Amityville je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.