FB pixel TP pixel
Hide and Seek
Hide and Seek

Hra na schovávanou

Hide and Seek
USA | 2005 | Drama | 101 minut

Nositel Oscara Robert De Niro hraje roli starostlivého otce a vdovce Davida Callawaye v napínavém thrilleru HRA NA SCHOVÁVANOU. Dakota Fanningová představuje jeho mladičkou dceru Emily, která skrývá neuvěřitelné tajemství. Na začátku příběhu náhle zemře Callawayova manželka Alison (Amy Irvingová). O...

Nositel Oscara Robert De Niro hraje roli starostlivého otce a vdovce Davida Callawaye v napínavém thrilleru HRA NA SCHOVÁVANOU. Dakota Fanningová představuje jeho mladičkou dceru Emily, která skrývá neuvěřitelné tajemství. Na začátku příběhu náhle zemře Callawayova manželka Alison (Amy Irvingová). Otec a dcera se přestěhují do severní části státu New York, aby se Emily zbavila vzpomínek na život s matkou na Manhattanu. Osamělá dívenka si záhy vytvoří imaginárního přítele Charlieho. Zpočátku považuje David Charlieho za příjemné rozptýlení smutné Emiliny dušičky, ale po sérii hrůzných událostí, které začnou jejich život provázet, dojde k fantasknímu závěru: Charlie možná skutečně existuje… (oficiální text distributora)

IMDb  60 % CSFD  65 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Hra na schovávanou online

Hra na schovávanou online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hra na schovávanou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hra na schovávanou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hra na schovávanou postavy.

Hra na schovávanou zajímavosti

Celosvětové tržby
127 369 981 $
Tržby v USA
51 100 486 $
Tržby v českých kinech
2 021 587 Kč
Návštěvnost v českých kinech
20 038 diváků

Hra na schovávanou recenze a hodnocení