FB pixel TP pixel
Hurricane
Hurricane

Hurikán

Hurricane
Velká Británie | 2018 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 107 minut

Hurricane: Squadron 303 je příběh skupiny odvážných Poláků, kteří v druhé světové válce bojovali v oblacích nad Anglií, a to nejen aby udrželi Velkou Británii svobodnou od nacistů, ale také aby udrželi při životě svoji představu o vlastní svobodné zemi, která existovala ve své moderní podobě již tém...

Hurricane: Squadron 303 je příběh skupiny odvážných Poláků, kteří v druhé světové válce bojovali v oblacích nad Anglií, a to nejen aby udrželi Velkou Británii svobodnou od nacistů, ale také aby udrželi při životě svoji představu o vlastní svobodné zemi, která existovala ve své moderní podobě již téměř dvacet let, než byla rozdrcena čelistmi Německa a Sovětského svazu. Vyzbrojeni stíhačkou Hurricane a pod bedlivým dozorem z počátku neochotného velení RAF svádí svůj boj za svobodu...

Hrají: Iwan Rheon, Milo Gibson, Stefanie Martini, Marcin Dorociński, Kryštof Hádek, Nicholas Farrell, Teresa Mahoney

Režie: David Blair

IMDb  59 % Kinobox  60 %

Hurikán online

Sledovat Hurikán online můžeš na Prima Plus, Stream, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hurikán online, zda je ke stažení a zda má Hurikán dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
český dabing | od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 1. 1. 2022
Zdarma
Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 25. 11. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hurikán recenze a hodnocení

Ve filmu Hurikán hrají Iwan Rheon, Milo Gibson, Stefanie Martini, Marcin Dorociński, Kryštof Hádek, Nicholas Farrell, Teresa Mahoney.

Film Hurikán režíruje David Blair.

Film Hurikán má 107 minut.

Film Hurikán můžete vidět na Prima Plus, Stream, Vapet.

Film Hurikán je online na Prima Plus, Stream, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.