FB pixel TP pixel
A Star Is Falling Upwards
A Star Is Falling Upwards

Hvězda padá vzhůru

A Star Is Falling Upwards
Česko | 1975 | Hudební filmy | Satira | 136 minut

Příběh na motivy hry Josefa Kajetána Tyla "Strakonický dudák". Malíři pokojů ze Strakonic, Švandovi, sudičky předpověděly závratnou kariéru hvězdy pop music. Předpověď se skutečně vyplní a Švanda se stane velmi úspěšným. Brzy ale zjistí, že sláva není v životě to nejdůležitější a to co hledá a po če...

Příběh na motivy hry Josefa Kajetána Tyla "Strakonický dudák". Malíři pokojů ze Strakonic, Švandovi, sudičky předpověděly závratnou kariéru hvězdy pop music. Předpověď se skutečně vyplní a Švanda se stane velmi úspěšným. Brzy ale zjistí, že sláva není v životě to nejdůležitější a to co hledá a po čem touží. Je načase vrátit se z velkoměsta zpátky domů...

IMDb  35 % CSFD  28 %

Hvězda padá vzhůru online

Sledovat Hvězda padá vzhůru online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hvězda padá vzhůru online, zda je ke stažení a zda má Hvězda padá vzhůru dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hvězda padá vzhůru obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hvězda padá vzhůru, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hvězda padá vzhůru postavy.

Hvězda padá vzhůru novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Hvězda padá vzhůru, které najdeš na našem webu.

Sbohem mistře! 10 filmů, ve kterých nás potěšil Karel Gott
Sbohem mistře! 10 filmů, ve kterých nás potěšil Karel Gott
02.10.2019 15:00:00 | České novinky

Česka republika přišla o jednoho z největších Čechů. Svůj boj se zákeřnou nemocí prohrál Plzeňák s nezapomenutelným hlasem Karel Gott. Kromě téměř 1000 písniček, 293 alb a 42 Zlatých slavíků po něm zůstala také nemalá filmová stopa. Tady je pár tipů, se kterými můžete dnes na mistra vzpomenout.

Hvězda padá vzhůru recenze a hodnocení

Ve filmu Hvězda padá vzhůru hrají Karel Gott, Jitka Molavcová, Josef Somr, Jiří Sovák, Jana Šulcová, Libuše Švormová, Ludmila Píchová.

Film Hvězda padá vzhůru režíruje Ladislav Rychman.

Film Hvězda padá vzhůru má 136 minut.

Film Hvězda padá vzhůru můžete vidět na Voyo.

Film Hvězda padá vzhůru je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.