FB pixel TP pixel
Inkheart

Inkoustové srdce

Inkheart
Německo | 2008 | Fantasy filmy | 106 minut

Když Mo Folchart čte příběh, postavy přímo vystupují ze stránek. Doslova. A to je problém. Mo musí využít svých zvláštních schopností, aby vetřelce nějak vrátil zpátky do jejich světa... a zachránil ten náš. Což se ovšem snadněji řekne, než udělá. Mo a jeho dcera Meggie se s pomocí skutečných i fikt...

Když Mo Folchart čte příběh, postavy přímo vystupují ze stránek. Doslova. A to je problém. Mo musí využít svých zvláštních schopností, aby vetřelce nějak vrátil zpátky do jejich světa... a zachránil ten náš. Což se ovšem snadněji řekne, než udělá. Mo a jeho dcera Meggie se s pomocí skutečných i fiktivních přátel vydávají na vzrušující výpravu, během níž budou čelit ďábelským zloduchům, fantastickým potvorám a všudypřítomnému nebezpečí. Brendan Fraser ( Serie Mumie, Cesta do středu Země) vede hvězdné obsazení (včetně oscarových® Helen Mirren a Jima Broadbenta) skvělého, rodinného filmu podle bestselleru Cornelie Funke. Mo a Meggie skutečně prožijí dobrodružství, o jakých doposud pouze četli!

IMDb  61 %
Voyo
Fantasy filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Inkoustové srdce online

Sledovat Inkoustové srdce online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Inkoustové srdce online, zda je ke stažení a zda má Inkoustové srdce dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 11. 2016
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)

Inkoustové srdce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Inkoustové srdce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Inkoustové srdce postavy.

Inkoustové srdce recenze a hodnocení