FB pixel TP pixel
Insidious

Insidious

Insidious
USA | 2010 | Insidious | Horory | Duchové | 103 minut

Novou kapitolu děsivé hororové série napsal a režíroval její spolutvůrce Leigh Whannell. Tento mrazivý prequel, situovaný v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů, divákům odhaluje osudy nadané jasnovidky Elise Rainierové (Lin Shaye), jež se po jistém váhání rozhodne pomocí svých schopností...

Novou kapitolu děsivé hororové série napsal a režíroval její spolutvůrce Leigh Whannell. Tento mrazivý prequel, situovaný v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů, divákům odhaluje osudy nadané jasnovidky Elise Rainierové (Lin Shaye), jež se po jistém váhání rozhodne pomocí svých schopností kontaktovat mrtvé, aby tak pomohla mladé dospívající dívce (Stefanie Scott), kterou si vybrala za svůj cíl nebezpečná nadpřirozená bytost.

Hrají: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Leigh Whannell, Angus Sampson, Ty Simpkins, Lin Shaye

Režie: James Wan

IMDb  68 % Kinobox  75 %

Insidious online

Sledovat Insidious online můžeš na Canal Plus, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Insidious online, zda je ke stažení a zda má Insidious dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Kuki
Kuki
od 1. 4. 2023
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Insidious novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Insidious, které najdeš na našem webu.

20 mrazivých hororů od nejlepších tvůrců současnosti
20 mrazivých hororů od nejlepších tvůrců současnosti
31.10.2021 11:00:00 | Tipy na film

Dnes si připomínáme Předvečer svátku všech svatých a i když tento svátek v Česku patrně nikdy nedosáhne takové popularity jako na Západě, i zde si jej můžeme připomenout nějakým hororem. A jelikož se v poslední době o import těch nejlepších stará studio Blumhouse, je nabíledni vybírat z jeho nabídky!

20 nejlepších hororů, které vás vyděsí bez jediné kapky krve
20 nejlepších hororů, které vás vyděsí bez jediné kapky krve
20.04.2021 10:00:00 | Tipy na film

Největším hororovým omylem je představa, že strach vyvolává tuna krve a vyhřezlých vnitřností. Zkušení hororisté však ví, že kouzlo je v neviděném. Ty nejděsivější horory jsou tudíž často ty, které byly přístupné dokonce i dětem. Nikdo neřešil, že si i s rodiči cvrnknou do trenek.

13 novějších hororů, ze kterých vám půjde mráz po zádech
13 novějších hororů, ze kterých vám půjde mráz po zádech
07.05.2018 | Tipy na film

Bojíte se rádi? Pokud by vám nestačil chválený horor Tiché místo, který konečně vstupuje do českých kin, máme pro vás symbolickou třináctku novějších hororů, během jejichž sledování vás rovněž (ne)příjemně zamrazí.

Insidious recenze a hodnocení

Ve filmu Insidious hrají Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Leigh Whannell, Angus Sampson, Ty Simpkins, Lin Shaye.

Film Insidious režíruje James Wan.

Film Insidious má 103 minut.

Film Insidious měl rozpočet 1 500 000 $.

Film Insidious můžete vidět na Canal Plus, Kuki.

Film Insidious je online na Canal Plus, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.