FB pixel TP pixel
The Resident

Intimní past

The Resident
Velká Británie | 2011 | Thrillery | 91 minut

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po ...

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš.

IMDb  52 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Intimní past online

Intimní past online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Intimní past obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Intimní past, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Intimní past postavy.

Intimní past zajímavosti

Rozpočet
20 000 000 $
Tržby v českých kinech
765 817 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 153 diváků

Intimní past recenze a hodnocení

Ve filmu Intimní past hrají Christopher Lee, Hilary Swank, Sean Rosales, Sheila Ivy Traister, Michael Showers, Nana Visitor, Arron Shiver.

Film Intimní past režíruje Antti Jokinen.

Film Intimní past má 91 minut.

Film Intimní past měl rozpočet 20 000 000 $.

Film Intimní past vidělo v českých kinech 8 153 diváků.

Film Intimní past není zatím nikde online.

Film Intimní past není zatím kde sledovat.