FB pixel TP pixel
Iron Man: Rise of Technovore

Iron Man: Rise of Technovore

Iron Man: Rise of Technovore
Japonsko | 2013 | Animované filmy | 88 minut

V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hr...

V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo. Komedie spojující loutkařské umění a počítačovou animaci. Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat!

Hrají: Matthew Mercer, Eric Bauza, Troy Baker, James C. Mathis III, Kari Wahlgren, Tara Platt, Clare Grant

Režie: Hiroshi Hamazaki

IMDb  53 % Kinobox  54 %

Iron Man: Rise of Technovore online

Sledovat Iron Man: Rise of Technovore online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Iron Man: Rise of Technovore online, zda je ke stažení a zda má Iron Man: Rise of Technovore dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Iron Man: Rise of Technovore recenze a hodnocení

Tvůj názor na Iron Man: Rise of Technovore?

Ve filmu Iron Man: Rise of Technovore hrají Matthew Mercer, Eric Bauza, Troy Baker, James C. Mathis III, Kari Wahlgren, Tara Platt, Clare Grant.

Film Iron Man: Rise of Technovore režíruje Hiroshi Hamazaki.

Film Iron Man: Rise of Technovore má 88 minut.

Film Iron Man: Rise of Technovore můžete vidět na iTunes.

Film Iron Man: Rise of Technovore je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.