FB pixel TP pixel
Iron Man: Rise of Technovore

Iron Man: Rise of Technovore

Iron Man: Rise of Technovore
Japonsko | 2013 | Animované filmy | 88 minut

V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hr...

V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo. Komedie spojující loutkařské umění a počítačovou animaci. Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat!

IMDb  53 %

Iron Man: Rise of Technovore online

Sledovat Iron Man: Rise of Technovore online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Iron Man: Rise of Technovore online, zda je ke stažení a zda má Iron Man: Rise of Technovore dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Iron Man: Rise of Technovore obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Iron Man: Rise of Technovore, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Iron Man: Rise of Technovore postavy.

Iron Man: Rise of Technovore recenze a hodnocení

Tvůj názor na Iron Man: Rise of Technovore?