FB pixel TP pixel
Jack Hunter: The Star Of Heaven
Jack Hunter: The Star Of Heaven

Jack Hunter: Nebeská hvězda

Jack Hunter: The Star Of Heaven
USA | 2009 | Jack Hunter | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 94 minut

Jack Hunter je dobrodruh a hledač pokladů. Jeho otec, profesor Fredrick Shaffer je zavražděn, a proto se Jack vydává do Sýrie. Profesor Frederick Shaffer věřil, že lidé z Ugaritu v Sýrii, kteří žili v dobách faraónů, ukryli velký poklad, dříve než je faraón zničil. Jack Hunter je jedním z mála arche...

Jack Hunter je dobrodruh a hledač pokladů. Jeho otec, profesor Fredrick Shaffer je zavražděn, a proto se Jack vydává do Sýrie. Profesor Frederick Shaffer věřil, že lidé z Ugaritu v Sýrii, kteří žili v dobách faraónů, ukryli velký poklad, dříve než je faraón zničil. Jack Hunter je jedním z mála archeologů na světě, který dokáže přeložit ugaritské písmo, ale nikdy nevěřil Frederickovým domněnkám o skrytém pokladu. Předtím než byl zabit, objevil Frederick stopu, která by existenci pokladu dokázala. V Sýrii se Jack setkává s pracovnicí ministerstva, archeoložkou Nadiou Ramadan, která si myslí, že Jack chce ukrást vzácné artefakty a prodat je za co nejvyšší cenu. Nakonec ale se spolupracovníkem Tariqem Jackovi pomohou a společně se vydávají do Egypta a Turecka, aby ztracený poklad Ugaritů nalezli dříve, než se dostane do rukou Alberta Littmana a ruské mafie."

Hrají: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Thure Riefenstein, Mario Naim Bassil, Susan Ward, Mert Yavuzcan, Teoman Kumbaracibasi

Režie: Terry Cunningham, Steven Jones

IMDb  50 % Kinobox  50 %

Jack Hunter: Nebeská hvězda online

Sledovat Jack Hunter: Nebeská hvězda online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jack Hunter: Nebeská hvězda online, zda je ke stažení a zda má Jack Hunter: Nebeská hvězda dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jack Hunter: Nebeská hvězda recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jack Hunter: Nebeská hvězda?

Ve filmu Jack Hunter: Nebeská hvězda hrají Ivan Sergei, Joanne Kelly, Thure Riefenstein, Mario Naim Bassil, Susan Ward, Mert Yavuzcan, Teoman Kumbaracibasi.

Film Jack Hunter: Nebeská hvězda režíruje Terry Cunningham, Steven Jones.

Film Jack Hunter: Nebeská hvězda má 94 minut.

Film Jack Hunter: Nebeská hvězda můžete vidět na Filmbox+.

Film Jack Hunter: Nebeská hvězda je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.