FB pixel TP pixel
Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit
Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit

Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů

Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit
USA | 2008 | Jack Hunter | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 138 minut

Jack Hunter je dobrodruh a hledač pokladů. Jeho otec, profesor Fredrick Shaffer je zavražděn, a proto se Jack vydává do Sýrie. Profesor Frederick Shaffer věřil, že lidé z Ugaritu v Sýrii, kteří žili v dobách faraónů, ukryli velký poklad, dříve než je...

Jack Hunter je dobrodruh a hledač pokladů. Jeho otec, profesor Fredrick Shaffer je zavražděn, a proto se Jack vydává do Sýrie. Profesor Frederick Shaffer věřil, že lidé z Ugaritu v Sýrii, kteří žili v dobách faraónů, ukryli velký poklad, dříve než je faraón zničil. Jack Hunter je jedním z mála archeologů na světě, který dokáže přeložit ugaritské písmo, ale nikdy nevěřil Frederickovým domněnkám o skrytém pokladu. Předtím než byl zabit, objevil Frederick stopu, která by existenci pokladu dokázala. V Sýrii se Jack setkává s pracovnicí ministerstva, archeoložkou Nadiou Ramadan, která si myslí, že Jack chce ukrást vzácné artefakty a prodat je za co nejvyšší cenu. Nakonec ale se spolupracovníkem Tariqem Jackovi pomohou a společně se vydávají do Egypta a Turecka, aby ztracený poklad Ugaritů nalezli dříve, než se dostane do rukou Alberta Littmana a ruské mafie."

IMDb  52 % Kinobox  61 %

Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů online

Sledovat Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů online, zda je ke stažení a zda má Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů?

Ve filmu Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů hrají .

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů režíruje .

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů má 138 minut.

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů můžete vidět na Filmbox+.

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.