FB pixel TP pixel
Jak básníci přicházejí o iluze
Jak básníci přicházejí o iluze

Jak básníci přicházejí o iluze

Jak básníci přicházejí o iluze
Česko | 1985 | Básníci | Komedie | Nezadaní

Ve druhé části básnické tetralogie se opět sejdeme se Štěpánem Šafránkem, tentokrát již jako studentem medicíny a jeho přítelem Kendym, studujícím na FAMU. Seznámíme se s novými Štěpánovými spolužáky, Honzou Antošem z Kolína, Moravákem Venošem a černochem Numirou Cassou Thombem, alias Mirečkem. Štěp...

Ve druhé části básnické tetralogie se opět sejdeme se Štěpánem Šafránkem, tentokrát již jako studentem medicíny a jeho přítelem Kendym, studujícím na FAMU. Seznámíme se s novými Štěpánovými spolužáky, Honzou Antošem z Kolína, Moravákem Venošem a černochem Numirou Cassou Thombem, alias Mirečkem. Štěpán usilovně, leč ne vždy úspěšně, bojuje jak s náročným studiem, tak s odmítavou kráskou Jeskyňkou. Zatímco studijní výsledky se po úmorně dřině dostaví, s láskou je to horší. Štěpán ztrácí iluze, ale už ví, že na každém konci je pěkné to, že něco jiného začíná…

IMDb  73 % CSFD  78 %

Jak básníci přicházejí o iluze online

Sledovat Jak básníci přicházejí o iluze online můžeš na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak básníci přicházejí o iluze online, zda je ke stažení a zda má Jak básníci přicházejí o iluze dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 30. 10. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 12. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jak básníci přicházejí o iluze obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze postavy.

Jak básníci přicházejí o iluze zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 745 229 diváků

Jak básníci přicházejí o iluze recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jak básníci přicházejí o iluze?

Ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze hrají Pavel Kříž, David Matásek, Adriana Tarábková, Joseph Dielle, Karel Roden, Václav Svoboda, Míla Myslíková.

Film Jak básníci přicházejí o iluze režíruje Dušan Klein.

Film Jak básníci přicházejí o iluze vidělo v českých kinech 1 745 229 diváků.

Film Jak básníci přicházejí o iluze můžete vidět na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Jak básníci přicházejí o iluze je online na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.