FB pixel TP pixel
As White as in Snow
As White as in Snow

Jako bílý sníh

As White as in Snow
Švédsko | 2001 | Drama | První světová válka | 154 minut

Zkušený švédský režisér Jan Troell (1931) se našim divákům představil např. životopisným snímkem Hamsun (1996). Tentokrát se inspiroval životními osudy první švédské pilotky Elsy Anderssonové, která byla krátce před vypuknutím první světové války ve věku 22 let jedinou studentkou a absolventkou nové...

Zkušený švédský režisér Jan Troell (1931) se našim divákům představil např. životopisným snímkem Hamsun (1996). Tentokrát se inspiroval životními osudy první švédské pilotky Elsy Anderssonové, která byla krátce před vypuknutím první světové války ve věku 22 let jedinou studentkou a absolventkou nové letecké školy v Ljungbyhed. Odvážná a krásná pilotka fascinovala všechny muže, kterým zkřížila cestu. I její velká láska patřila k milovanému prostředí letadel, které v té době zdaleka nebylo bezpečným koníčkem, natož způsobem obživy. Elsa, která měla v srdci stále temné místo po smrti maminky v ranném dětství, se snaží překonat další krizi bujarým společenským životem na večírcích a v nočních klubech. Přítelkyně v Berlíně ji zláká k další nebezpečné zálibě - parašutismu. I ten byl tehdy teprve v plenkách a seskoky padákem představovaly velkou společenskou podívanou. Elsa se brzy stala i slavnou parašutistkou. Hlavní roli ve dvoudílném historickém snímku ztvárnila půvabná švédská herečka Amanda Oomsová.

Hrají: Amanda Ooms, Rikard Wolff, Björn Granath, Björn Kjellman, Stina Ekblad, Shanti Roney, Reine Brynolfsson

Režie: Jan Troell

IMDb  62 % Kinobox  62 %

Jako bílý sníh online

Sledovat Jako bílý sníh online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jako bílý sníh online, zda je ke stažení a zda má Jako bílý sníh dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jako bílý sníh recenze a hodnocení

Ve filmu Jako bílý sníh hrají Amanda Ooms, Rikard Wolff, Björn Granath, Björn Kjellman, Stina Ekblad, Shanti Roney, Reine Brynolfsson.

Film Jako bílý sníh režíruje Jan Troell.

Film Jako bílý sníh má 154 minut.

Film Jako bílý sníh můžete vidět na Netflix.

Film Jako bílý sníh je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.