FB pixel TP pixel
Il giorno in piu
Il giorno in piu

Jeden den navíc

Il giorno in piu
Itálie | 2011 | Komedie | Romantická komedie

Jednoho dne Giacomo Pasetti v ranní tramvaji potká krásnou dívku a jejich pohledy se náhle setkají. Od té doby ji potkává každé ráno cestou do práce, a přestože o ní nic neví, dokonce ani nezná její jméno, zamiluje se do ní. Když s ní konečně promluví a stráví spolu večer, zjistí, že se jmenuje Mich...

Jednoho dne Giacomo Pasetti v ranní tramvaji potká krásnou dívku a jejich pohledy se náhle setkají. Od té doby ji potkává každé ráno cestou do práce, a přestože o ní nic neví, dokonce ani nezná její jméno, zamiluje se do ní. Když s ní konečně promluví a stráví spolu večer, zjistí, že se jmenuje Michaela a je v Itálii poslední den, protože se stěhuje do New Yorku, kde dostala lukrativní pracovní nabídku. Rozloučí se polibkem, jejich seznámení však přišlo příliš pozdě. Když dostane Giacomo pracovní nabídku v jižní Americe, přijme ji, aby zapomněl na Michaelu. Během cesty se ocitne ve Spojených státech a jeho srdce zvítězí nad rozumem, rozhodne se Michaelu vyhledat...

IMDb  61 % CSFD  65 %

Jeden den navíc online

Sledovat Jeden den navíc online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jeden den navíc online, zda je ke stažení a zda má Jeden den navíc dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 4. 1. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jeden den navíc obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jeden den navíc, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jeden den navíc postavy.

Fabio Volo
Fabio Volo
Giacomo Bonetti
Stefania Sandrelli
Stefania Sandrelli
Madre di Giacomo
Roberto Citran
Roberto Citran
Ricardi
Hassani Shapi
Hassani Shapi
Chandry
Irene Ferri
Irene Ferri
Alice

Jeden den navíc recenze a hodnocení

Ve filmu Jeden den navíc hrají Fabio Volo, Isabella Ragonese, Pietro Ragusa, Stefania Sandrelli, Roberto Citran, Hassani Shapi, Camilla Filippi.

Film Jeden den navíc režíruje Massimo Venier.

Film Jeden den navíc můžete vidět na Stream.

Film Jeden den navíc je online na Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.