FB pixel TP pixel
A Simple Plan
A Simple Plan

Jednoduchý plán

A Simple Plan
Velká Británie | 1998 | Thrillery | Loupež | 121 minut

Bratři Hank a Jacob a jejich kamarád Lou náhodou objeví vrak havarovaného letadla s více než čtyřmi miliony dolarů. Hank chce nejdřív nález ohlásit, ale jeho dva nezaměstnaní společníci ho přemluví a vymyslí spolu velmi jednoduchý plán - peníze ukryjí a jestli je nikdo nebude hledat, tak si je rozdě...

Bratři Hank a Jacob a jejich kamarád Lou náhodou objeví vrak havarovaného letadla s více než čtyřmi miliony dolarů. Hank chce nejdřív nález ohlásit, ale jeho dva nezaměstnaní společníci ho přemluví a vymyslí spolu velmi jednoduchý plán - peníze ukryjí a jestli je nikdo nebude hledat, tak si je rozdělí a začnou nový život. Když Hank o nálezu řekne své manželce Sarah, začne jednoduchý plán komplikovat a výsledkem je mrtvola náhodného svědka. Nervozita spolupachatelů začne stoupat a po další změně plánu je o další dva mrtvé víc. Když už se zdá, že nejhorší mají za sebou, vstoupí do hry policie s vyšetřováním vražd a na scéně se zjeví i podivínský cizinec, který hledá zmizelé peníze. Tím se věci úplně vymknou zpod kontroly a ti, kteří přežijí, se dočkají opravdu zaslouženého překvapení...všechny plakáty (6)Jednoduchý plán USA Simple Plan, A Francie Plan simple, Un (další názvy)Krimi / Thriller / DramaUSA / Francie / Velká Británie / Německo, 1998, 121 minRežie: Sam RaimiPředloha: Scott B. Smith (kniha)Scénář: Scott B. SmithKamera: Alar KiviloHudba: Danny ElfmanHrají: Bill Paxton, Bridget Fonda, Billy Bob Thornton, Brent Briscoe, Gary Cole, Chelcie Ross, Becky Ann Baker(další profese)Obsah Bratři Hank a Jacob a jejich kamarád Lou náhodou objeví vrak havarovaného letadla s více než čtyřmi miliony dolarů. Hank chce nejdřív nález ohlásit, ale jeho dva nezaměstnaní společníci ho přemluví a vymyslí spolu velmi jednoduchý plán - peníze ukryjí a jestli je nikdo nebude hledat, tak si je rozdělí a začnou nový život. Když Hank o nálezu řekne své manželce Sarah, začne jednoduchý plán komplikovat a výsledkem je mrtvola náhodného svědka. Nervozita spolupachatelů začne stoupat a po další změně plánu je o další dva mrtvé víc. Když už se zdá, že nejhorší mají za sebou, vstoupí do hry policie s vyšetřováním vražd a na scéně se zjeví i podivínský cizinec, který hledá zmizelé peníze. Tím se věci úplně vymknou zpod kontroly a ti, kteří přežijí, se dočkají opravdu zaslouženého překvapení...

IMDb  75 %

Jednoduchý plán online

Sledovat Jednoduchý plán online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jednoduchý plán online, zda je ke stažení a zda má Jednoduchý plán dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 18. 8. 2022
Cena nezjištěna

Jednoduchý plán obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jednoduchý plán, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jednoduchý plán postavy.

Jednoduchý plán recenze a hodnocení

Ve filmu Jednoduchý plán hrají Bill Paxton, Bridget Fonda, Brent Briscoe, Chelcie Ross, Gary Cole, Becky Ann Baker, Tom Carey.

Film Jednoduchý plán režíruje Sam Raimi.

Film Jednoduchý plán má 121 minut.

Film Jednoduchý plán měl rozpočet 30 000 000 $.

Film Jednoduchý plán můžete vidět na Starmax.

Film Jednoduchý plán je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.