FB pixel TP pixel
...altrimenti ci arrabbiamo!

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

...altrimenti ci arrabbiamo!
Itálie | 1974 | Komedie | Akční komedie | 101 minut

Hlavní cenou pro vítěze automobilových závodů je zbrusu nový závodní speciál. Potíž je v tom, že po dramatickém závodu projedou cílem, zaklesnuti do sebe, dva závodníci současně. Kid a Ben. Vůz je však jen jeden, a tak Kid navrhne, aby si dali závod v tom, kdo sní víc párků a vypije víc piva a vítěz...

Hlavní cenou pro vítěze automobilových závodů je zbrusu nový závodní speciál. Potíž je v tom, že po dramatickém závodu projedou cílem, zaklesnuti do sebe, dva závodníci současně. Kid a Ben. Vůz je však jen jeden, a tak Kid navrhne, aby si dali závod v tom, kdo sní víc párků a vypije víc piva a vítězi pak připadne výhra. Těsně před rozhodujícím párkem se však v lunaparku objeví banda gangsterů, kteří mimo jiné zničí také nový vůz Bena a Kida…

IMDb  73 %

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí online

Sledovat Jestli se rozzlobíme, budeme zlí online můžeš na Prima Videopůjčovna, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jestli se rozzlobíme, budeme zlí online, zda je ke stažení a zda má Jestli se rozzlobíme, budeme zlí dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna
Stream
Stream
český dabing | od 27. 12. 2021
Zdarma

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jestli se rozzlobíme, budeme zlí postavy.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, které najdeš na našem webu.

Nová verze komedie Jestli se rozzlobíme... má trailer. Kdo nahradí Spencera s Hillem?
Nová verze komedie Jestli se rozzlobíme... má trailer. Kdo nahradí Spencera s Hillem?
01.04.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Slavná komedie Jestli se rozzlobíme, budeme zlí patří mezi legendární kousky italské kinematografie. A nyní se chystá moderní remake, který se pokusí odkaz Terence Hilla a Buda Spencera nepošlapat.

10 filmů s Terencem Hillem pro tenhle víkend
10 filmů s Terencem Hillem pro tenhle víkend
29.03.2019 19:30:00 | Tipy na film

Ocelově modré oči a pěsti létající na všechny strany. Co jiného si po vyslovení jména Terence Hill ostatně představit než pořádnou rvačku, na konci které odchází s několika šrámy po boku věrného parťáka Buda Spencera. A kdy jindy si připomenout to nejlepší z jeho filmografie než právě nyní, když oslavuje požehnaných 80 let.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
3 477 293 diváků

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jestli se rozzlobíme, budeme zlí?