FB pixel TP pixel
Jesus, You Know
Jesus, You Know

Ježíši, ty víš

Jesus, You Know
Rakousko | 2003 | Dokumenty | Křesťanské | 87 minut

Rakouský provokatér a neúprosný pozorovatel lidské ubohosti Ulrich Seidl ve svém dokumentu zprostředkovává komunikaci šesti věřících s bohem. Vizuálně typicky vybroušené záběry, které se pohybují na pomezí potměšilosti a nezúčastněného sledování, pronikají do nejintimnější sféry jejich aktérů. Kde k...

Rakouský provokatér a neúprosný pozorovatel lidské ubohosti Ulrich Seidl ve svém dokumentu zprostředkovává komunikaci šesti věřících s bohem. Vizuálně typicky vybroušené záběry, které se pohybují na pomezí potměšilosti a nezúčastněného sledování, pronikají do nejintimnější sféry jejich aktérů. Kde končí dokument a začíná stylizace? Otázka, kterou Seidl nechává vždy provokativně otevřenou.

CSFD  72 %

Ježíši, ty víš online

Sledovat Ježíši, ty víš online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ježíši, ty víš online, zda je ke stažení a zda má Ježíši, ty víš dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 19. 1. 2021
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ježíši, ty víš obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ježíši, ty víš, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ježíši, ty víš postavy.

Ulrich Seidl
Ulrich Seidl
Režie

Ježíši, ty víš recenze a hodnocení

Ve filmu Ježíši, ty víš hrají .

Film Ježíši, ty víš režíruje Ulrich Seidl.

Film Ježíši, ty víš má 87 minut.

Film Ježíši, ty víš můžete vidět na Edison.

Film Ježíši, ty víš je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.