FB pixel TP pixel
Josefina
Josefina

Josefina

Josefina
Česko | 1968 | Komedie | Hudba

V roce 1968 v brněnském televizním studiu natočil režisér Alois Hajda komedii podle předlohy Vladislava Vančury a do hlavní role obsadil mladičkou studentku JAMU Hanu Zagorovou. Vančurova divadelní komedie Josefina byla poprvé realizována v roce 1957, protože byla objevena později v pozůstalosti spi...

V roce 1968 v brněnském televizním studiu natočil režisér Alois Hajda komedii podle předlohy Vladislava Vančury a do hlavní role obsadil mladičkou studentku JAMU Hanu Zagorovou. Vančurova divadelní komedie Josefina byla poprvé realizována v roce 1957, protože byla objevena později v pozůstalosti spisovatele. Příběh dívky Josefiny je variace na "Pygmalion" G. B. Shawa. Mladá dívka se pozná s profesorem konzervatoře a ten ji chce učit zpívat a udělat z ní zpěvačku. Josefině se to zpočátku zamlouvá, ale později, když se zamiluje do studenta Valenty, o kterého usiluje bohatá slečna Irena, přestanou se jí líbit přetvářky, intriky a maloměšťáctví společnosti, která ji obklopuje.

Josefina CSFD 54 %

Josefina online

Sledovat Josefina online CZ můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Josefina online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Josefina dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 6. 1. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Josefina recenze a hodnocení

Ve filmu Josefina hrají .

Film Josefina režíruje .

Film Josefina můžete vidět na iVysílání.

Film Josefina je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.