FB pixel TP pixel
Julieta
Julieta

Julieta

Julieta
Španělsko | 2016 | Drama | Rodinné vztahy | 96 minut

Julieta žije sama se svou dcerou Antíou poté, co do jejich šťastného života krutě zasáhl osud. Po smrti Julietina manžela Xoana, Antíina otce, prožívají nejhorší období. Obě trpí, Julieta se uzavře do sebe a jejich tichá bolest je postupem času odcizuje. Když je Antíe osmnáct let, opustí svou matku ...

Julieta žije sama se svou dcerou Antíou poté, co do jejich šťastného života krutě zasáhl osud. Po smrti Julietina manžela Xoana, Antíina otce, prožívají nejhorší období. Obě trpí, Julieta se uzavře do sebe a jejich tichá bolest je postupem času odcizuje. Když je Antíe osmnáct let, opustí svou matku bez jediného slova vysvětlení. Julieta ji více než 12 let zoufale hledá všemi možnými způsoby. Během té dlouhé doby zjišťuje, jak málo svou dceru zná. Až náhodné setkání s Antíou dává matce šanci pokusit se ji získat zpět. Osamělá a zlomená Julieta se rozhodne konfrontovat svůj život a říct dceři pravdu o osudových událostech, které jejich životy rozdělily.

Hrají: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao, Michelle Jenner, Rossy de Palma, Nathalie Poza, Agustín Almodóvar

Režie: Pedro Almodóvar

IMDb  71 % Kinobox  69 %

Julieta online

Sledovat Julieta online můžeš na HBO Max, iVysílání, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Julieta online, zda je ke stažení a zda má Julieta dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 2. 2024
Předplatné za 199 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 3. 12. 2023
Zdarma
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 10. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Julieta novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Julieta, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Španělsku
10 nejlepších filmů odehrávajících se ve Španělsku
17.08.2018 | Tipy na film

Není hezčích lokací na dovolenou než Španělsko, kam můžete vyrazit v létě i zimě a stejně si užijete místní uličky, architekturu i pláže. A pokud sedíte doma na zadku, můžete se sem vydat alespoň ve filmech. Máte radši romantiku, erotiku nebo akci?

Julieta zajímavosti

Rozpočet
1 490 000 $
Tržby v českých kinech
1 082 349 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 325 diváků

Julieta recenze a hodnocení

Rimsy
Rimsy Moviezone
07.07.2016

Almodóvar zpátky ve formě! Psychologické melodrama sice v rámci jeho tvorby nepřekvapí, ale zaujme kvalitními výkony obou hlavních hereček a propracovaným schématem vyprávění, což zahladí i pár hluchých míst. Výsledný dojem je proto jednoznačně pozitivní....   Celá recenze

 70 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Kdyby vznikla u nás, sbírala by České lvy do nůše. Jenže Julietu točil Pedro Almodóvar, od kterého už se čeká více než všestranná filmařská bravura. Nyní Julieta po předpremiérách na festivalech v Cannes a Karlových Varech vstupuje do kin....   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Julieta hrají Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao, Michelle Jenner, Rossy de Palma, Nathalie Poza, Agustín Almodóvar.

Film Julieta režíruje Pedro Almodóvar.

Film Julieta má 96 minut.

Film Julieta měl rozpočet 1 490 000 $.

Film Julieta vidělo v českých kinech 9 325 diváků.

Film Julieta můžete vidět na HBO Max, iVysílání, KVIFF TV.

Film Julieta je online na HBO Max, iVysílání, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.