FB pixel TP pixel
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu
Česko | 1992 | Kamarád do deště | Komedie | Krimi komedie

Hrdinové zanechali původních profesí číšníka a taxikáře a pronajali si prosperující diskotéku Brooklyn. Jejich poklidný život však naruší podvodník Kadlec, který nezapomněl, že to byli právě oni, kdo jej před dvěma lety dostali za mříže. Celou tu dobu myslel jen na pomstu. Dříve drobný podvodníček s...

Hrdinové zanechali původních profesí číšníka a taxikáře a pronajali si prosperující diskotéku Brooklyn. Jejich poklidný život však naruší podvodník Kadlec, který nezapomněl, že to byli právě oni, kdo jej před dvěma lety dostali za mříže. Celou tu dobu myslel jen na pomstu. Dříve drobný podvodníček s pomocí svých kompliců, zetě Bureše a spoluvězně \Inženýra\ se napojí na obchod s drogami a zahájí svou pomstu. Michal je zatčen pro znásilnění dívky, kterou v životě neviděl a Tomášovi nedá moc práce zjistit, že za vším je právě Kadlec. Dlouho také Tomáš netuší, že sympatická Ivana, která nastoupila do jejich podniku a do níž se zamiloval, pracuje také jako luxusní prostitutka a do podniku ji nasadil právě Kadlec.

IMDb  48 % CSFD  47 %

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu online

Sledovat Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu online, zda je ke stažení a zda má Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu postavy.

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu zajímavosti

Tržby v českých kinech
16 243 280 Kč
Návštěvnost v českých kinech
969 654 diváků

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu?