FB pixel TP pixel
I Love You, Man

Kámoš k pohledání

I Love You, Man
USA | 2009 | Romantické filmy | Doják | 105 minut

Peter Klaven (Paul Rudd) má krásnou snoubenku, skvělou práci a jeden zdánlivě nepatrný problém. Postrádá nejlepšího kámoše, který by mu šel na svatbu za svědka. Komedie Johna Hamburga (Riskni to s Polly) potvrzuje, že zatímco malí kluci si doživotního kamaráda najdou celkem hravě, těm velkým to tak ...

Peter Klaven (Paul Rudd) má krásnou snoubenku, skvělou práci a jeden zdánlivě nepatrný problém. Postrádá nejlepšího kámoše, který by mu šel na svatbu za svědka. Komedie Johna Hamburga (Riskni to s Polly) potvrzuje, že zatímco malí kluci si doživotního kamaráda najdou celkem hravě, těm velkým to tak snadno nejde. Přitom by Zooey (Rashida Jones) měla být vlastně šťastná, že se její Peter nepoflakuje s kumpány po nocích po hospodách, ani nehatí společné víkendy výpravami s chlapy na fotbal. Ona šťastná je, ale jen do okamžiku vyřčení osudové otázky: „A koho si vezmeš za svědka, miláčku?“ V tu chvíli si Peter uvědomí, že žije v chlapůprostém prostředí a začne to okamžitě řešit. Jak už to tak bývá, když jdete do něčeho s vervou, ne vždycky se to podaří, a tak Peter absolvuje sérii ponižujících (a pro diváky velmi zábavných) setkání, bohužel s nulovým výsledkem. Když už se zdá, že si za svědka bude muset vzít vlastního otce (který jím navíc lehce pohrdá), přihraje mu osud do cesty lehce podivínského samorosta Sydneyho Fifea (Jason Segel). Možná proto, že jsou ti dva naprosto odlišní, vytvoří se mezi nimi neuvěřitelně pevné pouto, které znají jen pravá přátelství. Bohužel, v životě není nikdy nic ideální, a tak se Peterův nový nejlepší kámoš brzy stane trnem v oku naštvané nevěsty, na kterou má její budoucí manžel najednou čím dál míň času.

IMDb  70 % CSFD  66 %

Kámoš k pohledání online

Sledovat Kámoš k pohledání online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kámoš k pohledání online, zda je ke stažení a zda má Kámoš k pohledání dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 11. 2017
Půjčení za 59 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 230 Kč nebo 330 Kč (HD)
iTunes
iTunes
anglické titulky | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 49 Kč (i HD)

Kámoš k pohledání obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kámoš k pohledání, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kámoš k pohledání postavy.

Kámoš k pohledání novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Kámoš k pohledání, které najdeš na našem webu.

30 nejlepších filmů, které se v červnu objevily na Netflixu
30 nejlepších filmů, které se v červnu objevily na Netflixu
01.07.2020 15:00:00 | Tipy na film

Netflix do své nabídky za poslední čtyři týdny zařadil více než 120 filmů, což je číslo, které pravděpodobně nemáte šanci nakoukat. Navíc nabízí kromě kvalitních snímků i mnoho plevelu. Od toho jsme tu ale my, abychom oddělili zrna od plev a nabídli vám to nejzajímavější, co Netflix nově nabízí.

29 filmů, které jsou od 1. června nově dostupné na Netflixu
29 filmů, které jsou od 1. června nově dostupné na Netflixu
03.06.2020 | Tipy na film

Jako každý měsíc i počátkem června Netflix dorazil s tradičním nášupem nově přidaných filmů. Některé mají české titulky, některé bohužel nikoli, jedná se ale z velké části o filmy, které stojí za to si připomenout, anebo je konečně nakoukat.

Kámoš k pohledání zajímavosti

Celosvětové tržby
91 636 986 $
Tržby v USA
71 440 011 $
Tržby v českých kinech
1 002 369 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 285 diváků

Kámoš k pohledání recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
25.07.2009 16:47:00

Chlapska romanticka komedie ve stylu Kopacek nebo Zbouchnute. Prijemna oddychovka.

 70 %

Ve filmu Kámoš k pohledání hrají Paul Rudd, Rashida Jones, Jason Segel, Sarah Burns, Jaime Pressly, Jon Favreau, Jane Curtin.

Film Kámoš k pohledání režíruje John Hamburg.

Film Kámoš k pohledání má 105 minut.

Film Kámoš k pohledání vidělo v českých kinech 9 285 diváků.

Film Kámoš k pohledání můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Kámoš k pohledání je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.