FB pixel TP pixel
Cannibal Holocaust

Kanibalové

Cannibal Holocaust
Itálie | 1980 | Horory | Splatter | 95 minut

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví ...

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály.

Hrají: Robert Kerman, Perry Pirkanen, Luca Barbareschi, Salvatore Basile, Francesca Ciardi, Carl Gabriel Yorke, Ricardo Fuentes Romero

Režie: Ruggero Deodato

IMDb  60 % Kinobox  51 %

Kanibalové online

Sledovat Kanibalové online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kanibalové online, zda je ke stažení a zda má Kanibalové dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 2. 3. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kanibalové novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Kanibalové, které najdeš na našem webu.

10 filmů, které mají být podle skutečnosti, ale nejsou ani náhodou
10 filmů, které mají být podle skutečnosti, ale nejsou ani náhodou
18.09.2017 | Tipy na film

Filmů natočených podle skutečnosti dostáváme každý rok spoustu a u každého z nich bychom si našli po pečlivé analýze spoustu odchylek oproti skutečnosti. Vybrali jsme ty největší a nejznámější případy, kdy tvůrci příběh opravdu pohádkově nafoukli do obřích rozměrů a nebo si nálepku “podle skutečnosti” vymysleli úplně.

Kanibalové recenze a hodnocení

Ve filmu Kanibalové hrají Robert Kerman, Perry Pirkanen, Luca Barbareschi, Salvatore Basile, Francesca Ciardi, Carl Gabriel Yorke, Ricardo Fuentes Romero.

Film Kanibalové režíruje Ruggero Deodato.

Film Kanibalové má 95 minut.

Film Kanibalové můžete vidět na Prima Plus.

Film Kanibalové je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.