FB pixel TP pixel
Karel, Me and You
Karel, Me and You

Karel, já a ty

Karel, Me and You
Česko | 2019 | Komedie | Dramedy | 111 minut

Uvěřitelný film o pauze v manželství, stálosti vztahů, empatii a mnoha dalších věcech. Inteligentní, přemýšlivá, jemná komedie s Jenovéfou Bokovou v hlavní roli.

Hrají: Jenovéfa Boková, Miroslav Faderholz, Miloslav König, Marie Švestková, Petra Nesvačilová, Lukáš Bouzek, Petr Marek

Režie: Bohdan Karásek

IMDb  56 % Kinobox  62 %

Karel, já a ty online

Sledovat Karel, já a ty online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Karel, já a ty online, zda je ke stažení a zda má Karel, já a ty dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | české titulky | od 2. 3. 2020
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Karel, já a ty novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Karel, já a ty, které najdeš na našem webu.

30 českých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
30 českých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
15.09.2022 16:30:00 | Tipy na film

HBO od září nastartovalo velkou vlnu přidávání českých filmů. Po čase se tak můžete opět ponořit do tuzemské kinematografie posledních let na streamovací službě, která zdejší tvorbě vždy hodně fandila.

40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
09.03.2022 15:30:00 | Tipy na film

S proměnou streamovací služby HBO Go na HBO Max došlo i ke ztrátě několika desítek titulů z ranku českých filmů. Pokud vás zajímají detaily, vytvořili jsme podrobný seznam.

15 nově přidaných filmů na HBO GO, které byste neměli přehlédnout
15 nově přidaných filmů na HBO GO, které byste neměli přehlédnout
30.07.2020 15:00:00 | Tipy na film

HBO sice nenabízí každý týden přehršle vlastního originálního obsahu jako Netflix, bohatě to ale vynahrazuje licencovanými filmy, které často představují filmové klasiky či skvělé žánrovky. Dnes se mrkneme na filmy, které možná nejsou tak velké jako Star Wars, rozhodně byste je ale neměli minout.

Český lev duplikuje Ceny kritiky. Nejvíc nominací mají Vlastníci
Český lev duplikuje Ceny kritiky. Nejvíc nominací mají Vlastníci
15.01.2020 13:30:00 | České novinky

Po kriticích ohlásili své nominace na nejlepší české počiny minulého roku i akademici. Šanci na ceny tak mají všechny loňské filmové hity včetně mezinárodně úspěšného Nabarveného ptáčete i komorních dejvických Vlastníků.

Nominacím na Ceny české filmové kritiky vládnou Staříci a Vlastníci
Nominacím na Ceny české filmové kritiky vládnou Staříci a Vlastníci
02.01.2020 15:00:00 | České novinky

Sdružení českých filmových kritiků ohlásilo nominace na Ceny české filmové kritiky pro rok 2019 a prozatímní výsledky příliš nepřekvapují. Boj o sošky se zúžil primárně na tři filmy - Nabarvené ptáče, Vlastníky a Staříky.

10 nejlepších českých filmů roku 2019
10 nejlepších českých filmů roku 2019
03.12.2019 | České novinky

Rok se s rokem sešel, a opět nastal čas soudného dne. Než ovšem zhodnotíme současný stav světové kinematografie, podíváme se do vlastních řad. Které české filmy nás letos v kině bavily nejvíce, a proč právě Vlastníci?

Karel, já a ty recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
16.11.2019

Bohdan Karásek říká svým pracím „bytové filmy“, což lze přeložit jako levné projekty na pomezí studentských a nadšeneckých experimentů. Vypadá tak i režisérův první celovečerní distribuční titul Karel, já a ty, ovšem jeho zajímavější stránka leží mimo filmařské řemeslo....   Celá recenze

 50 %
František Fuka
František Fuka FFFilm
15.11.2019

Saša (Jenovéfa Boková) a její manžel Karel (Miloslav König) si "dávají pauzu", neboť mají manželskou krizi. Saša začne dočasně bydlet u  bydlet u Dušana (Miroslav Faderholz, což je falešné jméno), což je poloúspěšný bubeník a lidový filosof, který se nedávno rozešel s dlouhodobou přítelkyní, t......   Celá recenze

 80 %
Karolina Benešová
Karolina Benešová CervenyKoberec
15.11.2019

Bezpochyby film může působit příliš naivně a bez skutečné nosné myšlenky, na druhou stranu je to lidský, obyčejný příběh, natočený tak nějak opravdově, a celkem trefně vystihující realitu a nejistotu mnoha současných třicátníků. Už jen tím dokázal Bohdan Karásek svým filmem mnohem víc, než každá dru......   Celá recenze

 65 %
Rimsy
Rimsy Moviezone
09.07.2019

Formálně minimalistická a obsahově rozháraná analýza vztahů – tedy přesně taková, jak ji současní mileniálové prožívají. Konverzačka o životě a všem podstatném i nepodstatném by si určitě zasloužila větší pozornost....   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Karel, já a ty hrají Jenovéfa Boková, Miroslav Faderholz, Miloslav König, Marie Švestková, Petra Nesvačilová, Lukáš Bouzek, Petr Marek.

Film Karel, já a ty režíruje Bohdan Karásek.

Film Karel, já a ty má 111 minut.

Film Karel, já a ty můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Karel, já a ty je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.