FB pixel TP pixel
Who's Next?
Who's Next?

Kdo je další?

Who's Next?
Slovensko | 2018 | Thrillery | Společnost | 82 minut

Nový slovenský film Kdo je další? režiséra a scenáristy Mira Drobného je inspirován třemi skutečnými příběhy ze Slovenska, Ruska a Kanady. Osudy hlavních hrdinů změnil internet a přivedl je až na hranici života a smrti. Film začíná prvním příběhem, který zobrazuje momentálně velmi aktuální téma - ky...

Nový slovenský film Kdo je další? režiséra a scenáristy Mira Drobného je inspirován třemi skutečnými příběhy ze Slovenska, Ruska a Kanady. Osudy hlavních hrdinů změnil internet a přivedl je až na hranici života a smrti. Film začíná prvním příběhem, který zobrazuje momentálně velmi aktuální téma - kyberšikanu. Hlavní roli v něm ztvárňuje známá slovenská reperka Alessi Caparelli, která ve filmu čelí tomuto problému a bojuje proti šikaně. Šňůru koncertů končí reperka Alessi (Alessi Caparelli) představením ve svém rodném městě. Do hlediska se posadí učitelé a spolužáci, kteří ji před pár lety dohnaly až k pokusu o sebevraždu. Po této tragédii začala psát texty a zpívat. Rozhodla se, že jednou se vrátí a vše jim řekne přímo do očí. Televizní štáb zapíná kamery a zachycuje Alessin poslední boj se šikanou ...

IMDb  60 % CSFD  59 %

Kdo je další? online

Sledovat Kdo je další? online můžeš na DaFilms, Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kdo je další? online, zda je ke stažení a zda má Kdo je další? dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 30. 12. 2020
Předplatné za 145 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 31. 8. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

Kdo je další? obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kdo je další?, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kdo je další? postavy.

Kdo je další? novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Kdo je další?, které najdeš na našem webu.

Kdo je další? recenze a hodnocení

Ve filmu Kdo je další? hrají Peter Brajercik, Alessia Capparelli, Vadim Makhorov, Angela Nikolau, Vitaliy Raskalov.

Film Kdo je další? režíruje Miro Drobný.

Film Kdo je další? má 82 minut.

Film Kdo je další? můžete vidět na DaFilms, Starmax, Vodafone TV.

Film Kdo je další? je online na DaFilms, Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.