FB pixel TP pixel
For a Cop's Hide
For a Cop's Hide

Kdo nastaví kůži

For a Cop's Hide
Francie | 1981 | Akční filmy | Akční krimi | 105 minut

Bývalý inspektor Choucas, který se živí jako soukromý detektiv, se na radu komisaře Coccioliho pustí do pátrání po slepé dívce Martě, dceři paní Pigotové. Brzy poté ho navštíví muž jménem Pradier, který se snaží detektiva přesvědčit, že dívka utekla s milencem do ciziny. Dřív než si detektiv stačí p...

Bývalý inspektor Choucas, který se živí jako soukromý detektiv, se na radu komisaře Coccioliho pustí do pátrání po slepé dívce Martě, dceři paní Pigotové. Brzy poté ho navštíví muž jménem Pradier, který se snaží detektiva přesvědčit, že dívka utekla s milencem do ciziny. Dřív než si detektiv stačí promluvit s její matkou, je paní Pigotová zastřelena a zanedlouho poté je detektiv unesen. Podaří se mu uniknout a zabít přitom Pradiera, vzápětí se však ocitá v dalším ohrožení života, když se ho pokusí zabít komisař Madrier, který vyšetřuje případ Pigotové. Chousac je sice raněn, ale unikne a najde útočiště u své vdané sekretářky Charlotte. S pomocí svého spolupracovníka Haymanna zjistí další podivné souvislosti týkající se pozadí případu. Když je unesena Charlotta, aby posloužila jako rukojmí, vymlátí detektiv adresu jejího věznění z muže, který přišel, aby ho donutil pátrání ukončit. Společně s Haymannem ji osvobodí a pak se vydá za komisařem Cocciolim, aby od něj získal další informace. S jejich pomocí se pak dostane na stopu sanatoria Zelený kopec. Podaří mu proniknout dovnitř jako jeden z pacientů a během dalšího pátrání přijde na stopu gangu, který ve velkém obchoduje s heroinem a má základnu a laboratoř právě v sanatoriu. Při pátrání v sanatoriu je však odhalen a znovu musí bojovat o život.

IMDb  65 % CSFD  69 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Kdo nastaví kůži online

Kdo nastaví kůži online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Kdo nastaví kůži obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Kdo nastaví kůži, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Kdo nastaví kůži postavy.

Alain Delon
Alain Delon
Choucas
Anne Parillaud
Anne Parillaud
Charlotte
Daniel Ceccaldi
Daniel Ceccaldi
Coccioli
Jean-Pierre Darras
Jean-Pierre Darras
Commissaire Chauffard
Xavier Depraz
Xavier Depraz
Kasper
Jacques Rispal
Jacques Rispal
Professeur Bachhoffer
Gérard Hérold
Gérard Hérold
Pradier
Pierre Belot
Pierre Belot
Jude, le pharmacien
Annick Alane
Annick Alane
Isabelle Pigot
Pascale Roberts
Pascale Roberts
Renée Mouzon
Alain Delon
Alain Delon
Režie

Kdo nastaví kůži recenze a hodnocení